Příspěvky uživatele - 45.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gigantické ořechy - odrůda?, 18.10.2015 Obsahuje fotku
poslední
Gigantické ořechy - odrůda?, 18.10.2015 Obsahuje fotku
další foto, všimněte si charateristické velmi výrazné propadlé úžlabiny u spojení půlek skořápky.
Gigantické ořechy - odrůda?, 18.10.2015 Obsahuje fotku
Asi 15let mám vysazený ořešák, který plodí opravdu velmi velké ořechy v průměru 5cm! Matečný strom pocházel(ze kterého je můj ořech) ze zámecké zahrady staré rakouské odsunuté šlechty. Strom má také extrémní roční přírůstky až 1-2metry. Zelené... celý příspěvek >
Kdy sklízet Rubinolu,Topaz a Rosanu?, 17.10.2015
Topaz mám stále na stromě, je již intenzivně červený, ale nepadá zatím. Střed Moravy 300M.
Slivoň President, 17.10.2015
Mám 8letou švestku President a roste extrémně bujně oproti novodobým odrůdám z německa nebo Stanley. Plodnost je taktéž extrémní a již ji vůbec nestříkám proti pilatce a stejně je plodů až moc. Samozřejmě velmi trpí moniliozou plodů a to i v suchém... celý příspěvek >
Nájezdy hryzců = pletivo neúčinné, 6.10.2015
Njn. to je cenově vhodné tak MOŽNÁ pro velkosady... mimoto to někdy slušně zorá trávník... Varuji před používáním také té pasti jak psal tady ve vlákně uživatel, že se do ní chytají i lasičky, hadi kromě hryzců... Tj. celkem zločin hubit hlavní... celý příspěvek >
Nájezdy hryzců = pletivo neúčinné, 6.10.2015
Past na hryzce Super cat Swiss, psal jsem o ni referenci na vlákno Hryzec. U mě se na 95% jedná opravdu o hryzce, ale ne vodního, ale zahradního či jak. Hraboš to není, ani myš, nebot stromy se v pletivovém koši hýbou opravdu jako zasazené v... celý příspěvek >
Nájezdy hryzců = pletivo neúčinné, 5.10.2015
Marně jsem si cca 3-4 roky lámal hlavu proč dříve dosti bujná v růstu mladá cca 15-ti letá jablon na středokmeni postupně v růstu zastavuje... zkoušel silné hnojení dusíkem, silný střih všech větví o více jak 1/3 a nic. Letos jsem však na záhoně... celý příspěvek >
Podivně "rozpláclý" rozpraskaný kmen a větvě "zázračné" Jojo, 4.10.2015
Děkuji za foto, ano tak mám Jojo zakulacené. Stanley mám ale o dost větší oproti Jojo a více protáhlé. Překlepl jsem se, mělo býti Rajchu, česky psáno, byt jsme jejich Kolonie.
Podivně "rozpláclý" rozpraskaný kmen a větvě "zázračné" Jojo, 4.10.2015
A nemůže to býti klejotok?? Jinak Jojo má maličké dosti zakulacené plody, každý rok at je mokro či sucho rosolovité konzistence nešvestkové chuti, kde jaká pološvestka, velkoplodá švestka ji chutově překonává, natož třeba Stanley či Hanita. Holt byla... celý příspěvek >
Podivně "rozpláclý" rozpraskaný kmen a větvě "zázračné" Jojo, 4.10.2015 Obsahuje fotku
další foto kmene, celkem jsou na krátkém středo-kmeni tři zploštěniny
Podivně "rozpláclý" rozpraskaný kmen a větvě "zázračné" Jojo, 4.10.2015 Obsahuje fotku
Před cca 7lety jsem zakoupil švestku údajně odrůdy Jojo v Droždíně Pražákovi. Mimoto že švestky zřejmě nejsou deklarované odrůdy Jojo, jsou chutově a velikostně nejhorší z mnoha odrůd co vlastním. Jsou rosolovitě suché. Od vysazení se postupně roky... celý příspěvek >
Je to Panenské české nebo ne?, 27.8.2015
Tady je odkaz, kde více méně přesně pro mě odpovídajíce píšou o době sklizně a zejména velkém padání plodů tesně před skliznovou zralostí...
Je to Panenské české nebo ne?, 27.8.2015
Na Jeptišku nemá to charakteristické tečkování a velikostně také neodpovídá, a dobou zralosti už vůbec. Moje tyto jabka mívají cukernatost v době otřepávání loni, předloni apod. 11%Brix, což odpovídá tomu, že nebyly plně zralé. Letos mají spadlé... celý příspěvek >
Je to Panenské české nebo ne?, 27.8.2015 Obsahuje fotku
a další
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika