Příspěvky uživatele - 247.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zázraky v zahradě 2016, 22.5.2016 Obsahuje fotku
Sice to není až taký zázrak, ale aspoň něco do začátku.
Příliš rašících výhonů, 21.5.2016
Mam na zahrade dost mista, takze nemusim strihat z duvodu abych udrzel stromek maly. Svestky zastrihnu po vysadbe a pak uz nikdy. No dobre semtam ufiknu neco co mam dojem, ze roste najak nevhodne. Tak jak to popisujete rostou nektere slivone i mi,... celý příspěvek >
Javor červený umístění, 21.5.2016
A jak byste ho chtel v poledne chranit? Chcete mu roztahovat v poledne paraple? Mame vic javoru s cervenymi listy, a jsou to ruzne druhy, jsou na slunicku a zadne paraple jim v poledne netoztahuju. Ale nevim jaky mwte vy.
Příliš rašících výhonů, 21.5.2016
Vam vyroste na ustrizene vetvicce jablone jen jeden vyhon. To je divne. Nase jablone v takovem pripade na vetvicce udelaji vyhonu vic, vetvicka se rozvetvi, proto se to taky striha, aby se stromek rozvetvil. Tim strihem se mu naznacuje, kde to ma... celý příspěvek >
Meduňka, 21.5.2016
Mraziky? U medunky bych to nerekl. Medunky u nas rasi uz v zime, mraz nemraz. A navic treba u nas byl posledni mrazik tak pred 3-4 tydny a od te doby medunka prirostla skoro pul metru.
Příliš rašících výhonů, 20.5.2016
Ja bych rekl, ze nejlip udelate, kdyz se ke stromu do podzimu nepriblixite bliz nez na 3 metry. :-)) Pokud mate nuzky s vetsi nez trimetrovou rukojeti, tak musite vzdalenost zvetsit tak, abyste s nima na strom nedosahla.
Název mateřídoušky, 18.5.2016
Jo, mám taky dojem, že ta vaše mateřídouška není mateřídouška ale zlaté oregano.
Jakou sekačku?, 18.5.2016
No vy ste teda dobrý jouda, když jezdíte do servisu nechat si vyčistit vzduchový filtr!  No když na to máte a je pro vás jednodušší narvat sekačku do auta zavést do servisu a pak si pro ni za pár dní zas jet. Tož proč ne? Já vám prozradím... celý příspěvek >
Jakou sekačku?, 18.5.2016
navštivte nejbližšího prodejce se servisem a nechte si poradit. Oni Vám ji budou servisovat, myslím že není v jejich zájmu prodat Vám nějaký šunt...bych řekl, že toto je ta nejhloupější rada jaká může být. Podle mne sekačka, která potřebuje servis... celý příspěvek >
Vážně mi umírá meruňka?, 16.5.2016
Bych taky řekl, že stromek vytahovat je pěkná hovadina. Pokud je od podzimu v zemi tak to není k ničemu dobré. A nemáte celkovou fotku, abysme viděli jak je to zastřihnuté?
Vysvětlivky pro naprosté laiky, 15.5.2016
Réva se bez řezu úspěšně pěstovat nedá...problém PP je ten, že neumí uplatnit vlastní přístup, jen si cosi kdesi přečetl nebo to od někoho okoukal a teď to dělá celý život stejně a neumí si představit, že jde něco dělat jinak. Samozřejmě, že jde víno... celý příspěvek >
Zatrávnenie sadu, 15.5.2016 Obsahuje fotku
Nikomu neradím aby si z toho vzal příklad z tohoto. 
Skladování zeleniny a ovoce v sezoně, 12.5.2016
Boha, co to máte za špeluňku, vhkost 70% a teplota 25°C. No tam musí být plesnivé snad všechno, nejen zelenina.
Ceresna netvoriaca konare, 11.5.2016
Díval ses do kalendáře?
Skladování zeleniny a ovoce v sezoně, 11.5.2016
A už jste někdy měla doma česnek nebo cibuli? My jo a přestavte si, že ty vydrží i ten vámi požadovaný měsíc doma v kuchyni v zimě v létě beze změny. Brambory možná po tom měsíci v kuchyni začnou klíčit ale 14 dní vydrží bez problémů. A celer?... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika