Příspěvky uživatele - 17.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chémia v jazierku, 29.3.2016
K tomuto novému vláknu ma inšpirovali neúplné a nepravdivé informácie dostupné ku komerčným prostriedkom na potlačenie rias, ktoré sa predávajú na internetových stránkach, ale aj v kamenných obchodoch. Na tejto stránke by sme sa mohli... celý příspěvek >
Spuštění filtrace, 29.3.2016
Neviem ci sa tie stranky "mylia", ale suhlasim, ze neuvadzaju pravdu. Slovo "mylia" by mohlo byt nahradene "klamu". Inak tie, co uvadzaju pravdivejsie udaje, to robia tiez dost vyhybavo: Napr. uvadzaju (a to azda vsetky), ze pripravok neobsahuje... celý příspěvek >
Spuštění filtrace, 24.3.2016
Rozpusteny hlinik je toxicky, ale taky NEEXISTUJE pri neutralnom pH a spravnom davkovani. Koloidny hydroxid hlinity nie je toxicky. pH hra v tomto klucovu ulohu, pripadne aj pufracna schopnost vody, cize tvrdost vody. Mrtve vody z banskych... celý příspěvek >
Spuštění filtrace, 23.3.2016
Ja vam rozumiem, aj by som s vami plne suhlasil, ak by bola teplota vody aspon o 10 stupnov vyssia. Obavam sa, ze biologicka filtracia bude nabiehat dost pomaly (okrem tej zelenej v jazierku) a mechanizkej by flokulant len pomohol. Zadavatel otazky... celý příspěvek >
Spuštění filtrace, 23.3.2016
Vysavanie je jeden zo sposobov udrzby, kedy flokulant pomaha. Filtracia je dalsi sposob pri ktorom je flokulantk nezaplateniu. Vznikaju vacsie lahko filtrovatelne castice, ktore neupchavaju natolko pory filtracnych materialov. Zraza gelove slizove... celý příspěvek >
Ochrana plotu proti prorůstání živého plotu, 22.3.2016
Samozrejme, zivy plot patri na hranicu pozemku, cize k plotu susedovmu. Je lepsi zeleny, ako betonovy. Lepsi ako pletivo s nejakou zavesenou celtou alebo rakosim a dava pocit sukromia. Ak to susedovi vadi, mal na to upozornit pri alebo po sadeni... celý příspěvek >
Spuštění filtrace, 22.3.2016
Nesuhlasim, ze pouzitie flokulantu je na 4 m3 jazierko skoda penazi. Bezny flokulant pouzivany na bazeny ma tak malu spotrebu, ze pre maly bazen je to na niekolko mnoho sezon. Predpisane mnozstvo - tych par gramov na kubik (neviem spamati), mozno... celý příspěvek >
Rajčata - moc brzy vysety - co s tím?, 21.3.2016
mozete vysiat teraz.
Bubnový filtr made in Škrovád, 17.3.2016
To je mi jasne, co pisete. Ak mam biofiltraciu a pred nou bubnovy fiter, tak mi to znizi pracu s cistenim biofiltru. Na druhej strane, cistenie biofiltru moze byt pomerne jednoduche a naopak udrzba bubnoveho moze byt velmi zlozita a problematicka. Po... celý příspěvek >
Bubnový filtr made in Škrovád, 16.3.2016
Bubnovy filter je dost zlozita a nakladna zalezitost. Mna by zaujimalo, ci je efekt tak vyrazny, oproti napriklad jednoduhsiemu filtru so strbinovym sitom. Ci toto vsetko stoji za to. V strbinovom filtry sa skoro nema co poruchat a da sa vycistit za... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 8.3.2016
...stavebny rockwool nema tie spravne vlastnosti. Ale asi vam posluzi ked nie je nieco ine poruke. Ak si chcete vylepsit ten stavebny, namocte ho do vody na par mesiacov, on sa zmeni
Lišty a řezné soupravy japonských výrobců, 26.2.2016
Ano Japonci su dobri v kovani, pretoze mec bol zakladna zbran nevyhnutna na prezitie v cias feudalizmu v tejto krajine. A vlastnost a kulturna danost Japoncov je doviest veci k dokonalosti.
Natírání kmenu vápnem, 25.2.2016
Istym voditkom na koncentraciu medi v zarobenom natere by mohol byt recept na zarobenie mednatych pripravkov a kolko sa takehoto pripravku minie na danej vymere zahrady. Tie koncentracie by nemali byt vyssie. Vynimkou su niektore bio farmy, kde maju... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 25.2.2016
Neviem, latex je zrejme setrna farba, ale akakolvek farba na stromy,...mne to nejako nepasuje. Pokial ide o vapno, viem, ze ide o docasnu zalezitost a casom sa zmyje. Vymytim vapna do okolitej pody vzniknu latky prirodzene pre podu, ako uhlicitan... celý příspěvek >
Květy višně náhle uschnou, opakuje se několik let, 24.2.2016
Monilia je problem. Musi sa pocasie vyznamne vydarit v dobe kvetu, aby sa neprejavila. Staci rosa, chladno, vlhko a mate ju tam. nemusi ani prsat. Treba striekat a striekat. Dobre je zmenit typy postrekovej latky. Zrezat chore casti a odstranit... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika