Příspěvky uživatele - 54.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámá rostlina, 9.4.2012
Bodejť, aby pan Josef nevěděl. Já vím taky   ...lez? Elena
Rostliny pohlcující pachy, 8.4.2012
Konvalinko, my tam máme révu. V zimě se holt musí bojovat. A vždyť nakonec víte sama, ty slepice zase nejsou taková hrůza .
Opadávání jablek, 8.4.2012
Ještě dodatek - nepodepsala jsem se - Elena - a letňáky jsou bohužel padající "mršky", zvláště ty nejranější.
Opadávání jablek, 8.4.2012
S panem doktorem Vysloužilem souhlasím, po jeho příspěvku jsem si říkala, no konečně si nepřipadám jako sadařský barbar. Taky nemáme černý úhor, pod částí zákrsků dokonce pěstujeme zeleninu, jahody, část je zatravněná "zaburinovaná" nemlich stejně,... celý příspěvek >
Česnek, 2.4.2012
Brno sever, koupená sadba mi udělala to samé - narostla, vymrzla či vyhnila, hned vedle pár dosázených řádků naší je v pohodě - sázeno ve stejnou dobu, mořeno sulkou, jílovitá půda kompostem, pískem,  hnojem se snažíme trochu zpropustnit. Byla... celý příspěvek >
Poraďte odrůdu bílých tulipánů, 13.3.2012
Teeeda, Mirku, to je nádhera , ale té práce. Elena
Pochlubte se svojí zahrádkou, 11.3.2012
Dobře, že jste neodolala, je to krása.
Co je to za rostliny?, 11.3.2012
To s tmavými listy je ipomoea batatas (povíjnice). Elena
Svrašťování kořenů orchidejí, 26.2.2012
Katko, při rosení pozor, aby nezůstávala voda v srdíčku rostliny, rádo začne zahnívat. Občas pomůže ke zvýšení vlhkosti postavit květináč na misku, ve které jsou kamínky a v misce voda tak, aby se nedotýkala květináče. Elena
Pod kůži se zavrtávají sametky, 25.2.2012
Zkuste kouknout na dravčík psí nebo kočičí. Jde prý i na člověka a vyvolává stejné reakce jak popisujete.
Balkonovky - od 14. hod ve stínu - jaké?, 23.2.2012
Begonie, fuchsie.
Renety, 22.2.2012
V Pomologickém klíči z r. 1947 (Vlk, L.) je Kmínová reneta uvedena jako synonymum pro Kanadskou renetu, Rozmarýnové by mohlo být Rozmarýnové Fénix (Mičurinovo) a R. dánská možná Dánské princeznino. Elena
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 21.2.2012 Obsahuje fotku
Paph. mi kvetl tahle, květy vydržely tři měsíce.
Jablko prince Albrechta, 21.2.2012
Pochlubte se, co jste vybral.
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 21.2.2012
Lído, moc pěkná, ať se jí i Vám daří. Elena
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika