Příspěvky uživatele - 81.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vlaška končí, 2.6.2013
Vlaška končí Pane! Vy jste snad Bílá Vrána. To co se snžím propagovat už řadu let-desinfekce nástrojů při přechodu ze stromu na stom, čtu-nebo slyším poprvé. Sám ve svých výsadb ách používám 5% formalínu na všechny nástroje, včetně motorové pily,... celý příspěvek >
Vylamování květů u mladých stromků, 2.6.2013
Vylamování květů u mladých stromků Pan Josef. Nevím, kdo je ten zahrádkář s velkým Z, ale všechny moje broskvoně, které byly hnojeny co týden na list, si bez problémů poradily s násadou hned v roce výsadby-nemám čas na vylamování. To stejné je... celý příspěvek >
Třešeň nebo sladká Višeň - hledám vhodnou odrůdu, 2.6.2013
Třešeň nebo sladká Višeň- hledám vhodnou odrůdu Pan Václav Vinšálek. Toto bude asi záměna, protože Oliva(správně Ramon Oliva) byla sorta, která se k nám dostala kolem r 1900. Zraje zhruba 10-12 dnů po rychlici(jak v které lokalitě), strom má... celý příspěvek >
Třešeň nebo sladká Višeň - hledám vhodnou odrůdu, 2.6.2013
Třešeň nebo sladká višeň- hledám vhodnou odrůdu Vážení, sice mě budete pranýřovat, ale nějak už to ustojím. Loni, když třešně kvetly, byly koruny plné včel a jiného opylujícího hmyzu. Také třešní byla spousta(díky závlaze i v solidní velikosti).... celý příspěvek >
Vylamování květů u mladých stromků, 2.6.2013
Vylamování květů u mladých stromků Nic nevylamujte. Přijde červnový propad a stromek si s tím poradí sám. A u peckovin - u broskvoní obzvlášť existuje Korelační vztah, na jeden plod by mělo být min. 40ks listové plochy. I toto se dá zvládnout.... celý příspěvek >
Suncrest (dotaz), 2.6.2013
Suncrest (dotaz) Dle literatury dozrává 25 po redhaven, ale v podmínkách JM o týden až 10dnů dřív. Záleží taky na počasí. Wendy
Vlaška končí, 2.6.2013
Vlaška končí. Pan Petr z Pardubic. Měli jsme Vlašku také. Polní sady byly velmi rozsáhlé(ať se snažím jakkoliv, stále jsem nedošel do původní výměry polních sadů mé babičky). Jen pro ilutraci-Přední-48ks švestek, Za Michlem 60ks švestek+ 20ks... celý příspěvek >
Goldrich meruňka, 2.6.2013
Goldrich meruňka. Ani jsem nechtěl dnes moc komunikovat, ale znovu říkám- upíráme se čímdál více ne odrůdy, které nejsou v našich podmínkách až tak nvyzkoušeny a naše dobré odvrhujeme. Před několika okamžiky jsem psal příspěvek Karola. Letos mi... celý příspěvek >
Karola, 2.6.2013
Karola Pan Rosti&slavík. Věřte nebo ne, nic není tak jednoduché jak se zdá. Výměna za Tzv. lahodnější ovoce bude v tomto roce nepředstavitelný boj s houbovými chorobami. Právě dnes (jsem se nevrátil z hradu) provedl prohlídku porostů... celý příspěvek >
Vlaška končí, 1.6.2013
Vlaška končí Pane Václave Vinšálku! To je vše změna klimatu. U nás je největší nadmořská výška 550m(palava) a ne Hobrtenke(430m/n.M.). A přesto se k nám asi rozšiřuje alpský ledovec, alespoň vinaři z něj mají strach. A mšice se k nám dostaly asi... celý příspěvek >
Postrik proti pilatce, 1.6.2013
Postřik proti pilatce. Plně s Vámi souhlasím, dokonce všemi deseti, ale kdo ze zahrádkářů čte příbalové letáky? A likvidace prošlých nebo dávno nepovolených látek? Nedávno jsem navštívil jednu opuštěnou zahradu- o rozloze 4880m2, která sousedí s... celý příspěvek >
Jak na tento plevel?, 1.6.2013
Poradí někdo jak na tento plevel. Mustang má ůčinek na dvouděložné plevele v kultuře, ale nemá vliv na následné plodiny. A protože je v půdě velmi rychle pdbouratelný, nemusíte mít strach, že by Vám kontaminoval vodu ve studni. Wendy
Postrik proti pilatce, 1.6.2013
Postřik proti pilatce. Reakce na Steward a Spin Tor. Vy všichni, kteří nemáte přihlášené sady do Envira, máte výhody, že Vám nemůže nikdo zkontrolovat, čím stříkáte. Já, kdybych zkusil přípravek, který není do plodiny povolen, Tak mi seberou i... celý příspěvek >
Postrik proti pilatce, 1.6.2013
Postřik proti pilatce. Jak píše pan KUKY, feromonové lapáky jsou jen na signalizaci a |somat C se používá s úspěchem pouze v sadech nad výměru 5 ha. Wendy
Vlaška končí, 1.6.2013
Vlaška končí. Vám se to pane Rosti&slavíku a samozřejmě i panu Honzovi z Vysočiny hovoří. Vzhledem k vaší nadmořské výšce a podnebí nemáte takové problémy, ja ko u nás na Jižní Moravě. Dokonce i mšice a ksřísy se u Vás přemisťují pomaleji,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika