Příspěvky uživatele - 155.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 16.5.2014
Neonicotinoidy a pyretroidy mají též vedlejší ovicidní účinek, ale méně spolehlivý a často druhově závislý. Proto se označují jako larvicidy.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 16.5.2014
Ne, nepřipočítávejte. Při 90 - 100 % (počátek líhnutí) lze stříkat. Vajíčko jsem našel pouze jednou, je mrňavounké, trochu sploštělé.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 16.5.2014
Ovicid hubí vajíčka (Nomolt), larvicid larvy (housenky). Běžně dostupné jsou spíš larvicidy nebo larvicidy s částečně ovicidním účinkem, ovilarvicidy (Calypso, Mospilan, Reldan, Karate, Decis, event. Integro...) Klasické insekticidy jsou... celý příspěvek >
Maliny a květopas postřik, 16.5.2014
Až budou jahody dokvétat, tak půjdou na maliny. Proč by postřik malin teď neměl mít smysl?
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 16.5.2014
Obaleč jablečný to určitě na jaře nebyl. Spíš pilatka, květopas nebo obaleč jabloňový (ale ten se nevyskytuje plošně). Stříká se za cca 8 dnů po vrcholu letové vlny zazanamenané pomocí lapače klasickými insekticidy, ovicidy dříve. Podle AMS-SET se... celý příspěvek >
Aukuba, 15.5.2014
Koupil jsem aukubu Variegata. Bude v kontejneru venku na terase na severozápad. To je snad OK stanoviště. Na zimu bych ji chtěl mít v garáži u okna na jih. V garáži někdy trochu mrzne. Bude jí to vyhovovat??? Píšou, že je... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 14.5.2014
Určitě kombinace, zlepší a prodlouží se účinek a omezí se vznik rezistence. Zato nebo Topas + Thiram nebo Dithane (padlí a strupovitost) Syllit jen samotný, sráží se snad se vším (jen strupovitost) (Decis je insekticid) Účinnost... celý příspěvek >
Nemoc jabloně, 6.5.2014
To mně také napadlo, ale byl použit Talent. Je to moc masivní a na všech listech a ze spodu. Napadené padlím by listy byly menší, nerozvinutější.
Stolní réva a Giberelin, 6.5.2014
Gibberelic spray.
Co vaše réva? (2014), 6.5.2014
U nás v HK byl ještě místy šediveček. Nejlépe obstál Dornfelder a Boscoop Glory. Na neděli zase hlásí mrazíky.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 2.5.2014
Stříknul jsem proti padlí a strupovitosti hlavně Idaredy, Tak to snad chvíli nezmokne (Baycor).
Padlí na rezistentních odrůdách angreštu, 29.4.2014
Ne, já si neutahuju. Ale kromě Discus(u) je nově zaregistrován i Topas.
Padlí na rezistentních odrůdách angreštu, 29.4.2014
Discus.
Škůdce na jabloni, 29.4.2014
Když to je malý stromek, tak spíš housenky obrat, než otrhat listy. Na tohle se hodí už naředěné přípravky ve spreji (nebo se ředí před použitím).
Lesní bylina, 24.4.2014 Obsahuje fotku
Večernice ne, ale měsíčnice roční a ta neznámá je měsíčnice vytrvalá. Myslel jsem, že měsíčnice je jen jedna. Tak už jo, nebo ne???
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika