Příspěvky uživatele - 58.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Příjem draslíku, 2.6.2014
Dobrý den. Prosím o radu ohledně příjmu draslíku zeleninou. Podle rozboru je půdní zásoba draslíku velmi vysoká, ale např. mrkev je za pár dní po sklizni jak guma. Pokud provedu měsíc před sklizní postřik síranem draselným, je vše v pořádku. Kde... celý příspěvek >
Brambory ještě nevylezly, 17.5.2014
Ještě musíte připomenout, že Stomp vzešlé brambory likviduje. To by se darovaný kúň vyplatil.
Brambory ještě nevylezly, 17.5.2014
Od kdy je Stomp povolen do brambor?
Co se stane s chemickými postřiky po ochranné lhůtě?, 13.5.2014
Ochranná doba není od postřiku do konzumace, ale od postřiku do možné sklizně.
Brambory ještě nevylezly, 9.5.2014
Ve zdůvodňování čehokoli, co napíšete, jste opravdu machr. Ať to s něčím souvisí nebo ne. Ještě se procvičte v počítání a bude to OK.
Brambory ještě nevylezly, 9.5.2014
Takže dle Vašich rad: Brambory jsou ke chloru tolerantní, klidně ho k bramborům na jaře dávejte, ale nejsou dobré, pozná to i laik. Já však hnojím síranem, protože chci mít brambory, na kterých si pochutnám. Tato debata nemá smysl.
Brambory ještě nevylezly, 9.5.2014
Ale to byste nesměl tvrdit, že brambory jsou k chloru tolerantní.
Brambory ještě nevylezly, 9.5.2014
Chlor snižuje u brambor množství a kvalitu škrobu.
Brambory ještě nevylezly, 7.5.2014
Konečně někdo, kdo ví, co dělat, aby brambory rostly. Jenom jednu poznámku. Ne draselnou sůl, ale síran draselný, nechtějí chlor. Sencor používám taky, již žádná kultivace, podrží někdy až do sklizně.
Jahoda uvadla, 7.5.2014
Tohle nám dělaly jahody předloni. Sadba z jahodárny, sazenice narostly, vykvetly, nasadily plody a třetina uvadla a uschla. Měl jsem tam člověka z poradenské zemědělské firmy, na nic jsme nepřišli. Známým ten samý rok odešly jahody všechny. Sadba... celý příspěvek >
Brambory ještě nevylezly, 6.5.2014
Toto jsem pochopil taky, že nesází tak hluboko. Tvrdí ale, že 15 až 20 cm je normální. Tak co vlastně radí?
Brambory ještě nevylezly, 6.5.2014
Lído, 20cm od rovného terénu se mi zdá hodně. Když potom nahrnu řádky, tak mám brambor v 30-35 cm a to se mi hodně zdá. Já sázím od ronné plochy max. do 10 cm. Hnůj na jaře. Dejme tomu do písku ano. Větší provzdušnění, rychlejší rozklad. Jinak však... celý příspěvek >
Brambory ještě nevylezly, 6.5.2014
Vy jste teď tazateli určitě poradil. To mu brambory porostou jak z vody.
Brambory ještě nevylezly, 5.5.2014
24 hodinovým namočením (jedno do čeho) jste zlikvidoval sadbu, udusila se. Hypermangan - nechápu proč. Trávu a kopřivy - taky nevím proč. Jesti 15-20 cm myslíte od rovné plochy, tak je to moc hluboko.Hnůj má být zaoraný na podzim. Zlehka zalil -... celý příspěvek >
Brambory ještě nevylezly, 5.5.2014
Brambory pěstuji teprve třicet let, už jsem slyšel všecko možné, ale Vy jste mě svým postupem dostal. Vůbec nechápu, proč se lidi tak namáhají kvůli tomu, aby jim nic nevyrostlo.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika