Příspěvky uživatele - 144.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je kos škůdce?, 26.4.2010
Už druhým rokem máme na zahradě kosa. Nejdřív to tam jen okukoval, sezobnul broučka a uletěl. Teď tam běhá a bojí se čím dál míň. Loni jsme vysadili různé drobné ovoce. Mám se začít bát, že nám bude vše ozobávat, nebo si dál bude všímat jen... celý příspěvek >
Divná tráva s dlouhými podzemními oddenky, 24.4.2010
Co to je a jak se toho zbavit? Poradí někdo? Díky
Thuje Brabant, 20.3.2010
prosím o radu, před rokem sem zasadil 10ks thují 1m vysokých vedle sebe, jelikož mám problém ze sousedem, potřeboval bych urychlit růst.tudíš jestli hnojit-nehnojit, čím hnojit, zastříhnout-nestříhat.dekuji za radu.
Destilační přístroj, 3.12.2009
"Kam s ním" aneb co děláte s ovocnými výpalky
Vinná réva, 29.11.2009
šlo mi jen o to, proč doporučujou něco dávat na jižní stranu zahrady, když soused to má vedle mě za plotem na severní???
Vinná réva, 28.11.2009
nejblbější dotaz: tam kde já mám na zahradě jih, má soused sever. Takže když mám víno já na jihu, tak on na severu. Nebo jak to teda je??? :o)
Chci se napást na zahradě, 25.11.2009
třešeň potřebuje opylovače, nebo ne?
Přesazení růží, 9.11.2009
Dovolím si oponovat.Stará růže snese přesazení.Zakratte všechny výhony na cca 40 cm.Pak vykopejte a kořeny zakratte též, pokuste se nechat co nejvíc vlásečnic-těch tenoučkých kořínků.Přesazujeme růže takto zcela bez problémů, ale vždy na podzim.Hodně... celý příspěvek >
Usychání špiček Draceny, 26.10.2009
š, v. - Děkuji za reakci..Dracenu jsem přesadila do zeminy na palmy, spodní listy odstranila, zůstala chudčí, ale raší ji nové listy..Tak zkusím spíše nezalévat... Právě, že na netu jsem ve většině případů četla, že palmy hlavně v panelákách mají... celý příspěvek >
Difenbachie - hnědnutí okrajů listů, 20.10.2009
:-(Ne... Rosím ji rozstřikovačem...:-(...Zkoušela jsem rosit, nerosit..atd... Mám tu dracenu zhruba rok a půl... A šla mi..Tu difenbachii jsem začala rosit až poté, co spodní listy začaly dokola hnědnout a usychat..Tak jsem myslela, že je to suchým... celý příspěvek >
Difenbachie - hnědnutí okrajů listů, 20.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, zakoupila jsem v ten samý den dvě difenbachie..Jednu jsem darovala mamince, které jde rostlina nádherně a jednu jsem si nechala..Mám jí docela v šeru, ne moc na světle..Mě listy začaly docela hodně hnědnout..Po okrajích..Už jsem jí... celý příspěvek >
Usychání špiček Draceny, 20.10.2009 Obsahuje fotku
Zaregistrovala jsem se, protože mám ráda pokojové rostliny a snažím se být jimi obklopena..Bohužel mi začaly u draceny usychat špičky a to v docela rekordním čase a míře..Nejsou tmavě hnědé, které mohou být asi znakem přelití..Prostě usychají... celý příspěvek >
Zahradnictví Najmanovi, 5.10.2009
Musím reagovat.Od najmanů beru již čtyři roky.Pravda, rostliny chodí malinkaté, pár fousků, ale ted jsou obrovské, zdravé-mám jich kolem tří set.Ostříhání na podzim trávám, které sázíte, nevadí.Stejně by jste měla nadzemní část zkrátit. A... celý příspěvek >
Dracena, 30.9.2009
Někde jsem také četla, že spodní listy je možno otrhat? Zpočátku jak jsem ji neměla, v ruce, mi hrozně rychle hnědly konce a tak jsem je ustřihávala, vždy ještě nechala kousek hnědé špičky..Ale vypadala divně, starší listy spadly a nové vyrašily... celý příspěvek >
Dracena, 26.9.2009
Děkuji..To zn.že jí uříznu cca 20cm pod tím místem, kde se rostlina rozděluje na tři samostatné výhonky? Myslím tím u toho vysokého kmínku? A na místě, kde jí vlastně zkrátím - obraší znovu? A jak to místo řezu ošetřit? Moc děkuji
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika