Příspěvky uživatele - 70.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okurky ve skleníku, 23.6.2011
Okurky ve skleníku by teď měly být v kondici Adély, připravující se na večeři a do skleníku vstupovat jen s mačetou. Možná máte výsadbu zamořenou bakteriálním vadnutím, které by ale (snad) nemělo postihnout roubovanou rostlinu. Dá se v začátcích... celý příspěvek >
Seřízení karburátoru na Teru Vari, 23.6.2011
Dělalo se to takto. Zahřátý motor. Nastaví se správně doraz škrtící klapky, předpokládáme, že je. Pak opatrně otočíme šroubem bohatosti směsi na jednu a na druhou stranu. Tam, kde se otáčky zvyšují, budem pak otáčet dál. Uberem na doraze škrtící... celý příspěvek >
Využití malin, 23.6.2011
Malin nemáme tolik a tak jimi jen ochucujem rybízovou marmeládu. Zajímavá chuť vznikne přidáním jahod a malin.
Oprava sekačky, 17.6.2011
Pane, o motorech toho moc nevím a školený nejsem. Sekačku bez nože jsem měl nastartovanou jednou, asi minutu, co jsem kontroloval, zda hází hřídel. Nastartovat šla na první zátah a běžela naprosto pravidelně ve stabilních otáčkách. Nezadřela se... celý příspěvek >
Vysoka hladina chloru v bazenu, 17.6.2011
Nijak, počkejte, až klesne.
Oprava sekačky, 17.6.2011
Mně naprosto fascinuje, jaké nesmysly sem někdo dokáže napsat. Ti lidé jsou schopni tvrdit, že nastartováním motoru bez nože se vzedme vlna tsunami na Sahaře, či jíné ještě horší nesmysly. Je s podivem, jak z mnohdy nevinně založeného vlákna vznikne... celý příspěvek >
Oprava sekačky, 17.6.2011
Unašeče se dělají z hliníku, protže je to technologicky a materiálově nejvýhodnější.
Po aplikaci Sava voda zhnedla. Co s tim?, 17.6.2011
T by nebyl problém, akorát že v těch tabletách je jak chlór, tak skalice. Či myslíte, že vodu čistí účinkem síly své osobnosti?
Oprava sekačky, 17.6.2011
Zase blud, FUD. Proč by se to magneto mělo přetočit a jaký vliv na to má nůž? Prosím objasnit z hlediska mechaniky a působení sil.
Oprava sekačky, 15.6.2011
Ehm, stane se, že se ta hřídel bude točit, tak se k ní nějak moc nepřibližujte a nestrkejte tam pazouru, odežeňte děti, máte-li jaké, do dostatečné vzdálehosti. Ten nůž sundejte i s unašečem. Sekačce to bude jedno, naopak bude ráda, poběží bez... celý příspěvek >
Oprava sekačky, 15.6.2011
V první řadě zahoďte nůž, žádné vyvážení mu nepomůže. Jestli máte klíč 17/19, můžete nůž sundat, sekačku nastarovat a "vokometricky" se podívat na hřídel, jestli hází. Pokud jste práce neschopný a házení hřídele nedokážete rozpoznat, dejte... celý příspěvek >
Jak daleko může být gril od plotu souseda?, 10.6.2011
To byste byl z lacinýho kraje. Co když je soused vegetarián. Obecně řešit sousedké spory tady nelze. Budiž slyšena i druhá strana a nevíme, jak to bve skutečnosti vypadá. Mimoto nacpat zděnou stavbu někomu 50 cm od plotu je nerozum a arogance.
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 9.6.2011
Prosímvás nefiosofujte nad tím a podívejte se na obrázek o pár postů výš a řekněte mi, kde tam vidíte gufero.  Howgh.
Ekologická ochrana rajčat, 9.6.2011
Opakuju Vám už po sté, že zkušenost s účinkem na životní prostředí nemá nikdo. Musel by totiž založit složitý a náročný pokus, což se jednak musí umět, druhak na to musí být peníze. Postříkat rajčata panenskou močí a myslet si jak jsem použil... celý příspěvek >
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 9.6.2011
Inu kam by, vyteče ven kolem hřídele a rozprskne se na trávě. Nemizí jako ve Star Treku do jiné dimenze. Pro předřečníka, diskuze na oleje semtam pozerám a nevhodným mazivem to mažu už 10 roků, jak jsem napsal.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika