Příspěvky uživatele - 168.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Břečťan - pěstování na konstrukci, 13.10.2008
Já mám u houpačky "stříšku" z vinné révy. Je to hezké, praktické a když jsou zralé hrozny tak houpačku vyhledávají i odpůrci houpání.
Motor jikov, 13.10.2008
Párkrát se mi to samé stalo a vždy to bylo v reg. ot. - buď někde dřela klapka nebo byl problém v pružině...
Borovice, 13.10.2008
Jde to, ale je s tím hodně práce. Asi deset roků jsem si takhle hrál s asi dvoumetrovou borovicí a nakonec jsem ji nechal růst jak chce...
jak stříhat hroznové víno, 10.10.2008
proč by měl být příspěvek 204.84 scestný? Pokud se jedná o jednu či dvě silné rostliny vhodné odrůdy na pergole, lze podle tohoto návodu úspěšně postupovat.
Odrůda Luna, 9.10.2008
letos už postřiky neřešte a do jara si něco nastudujte. Pokud máte jeden keřík, asi bych ho stříkal společně s rajčaty či okurkami nějakým měďnatým přípravkem. Pokud by to nestačilo, zrušil bych ho. Nemá cenu kupovat a míchat postřiky pro jeden... celý příspěvek >
Jednoosý malotraktor na zahradu, 8.10.2008
Také bych se nebál koupit jeté Vari. I když, já jsem si před lety raději koupil nové... co se týče velikosti zahrady, jsem na tom podobně, asi 3500m a je to pro VARI tak akorát - něco se poseká, něco zorá, něco přiveze. Ale v každém případě to chce... celý příspěvek >
Motor jikov, 8.10.2008
Pokud máte omezovač otáček v poloze 1, dejte ho do polohy 3 a vyzkoušejte motor... pokud se stav zlepší,  "našponujte" víc pružinu.
Ošetření větve jabloně, 3.10.2008
souhlasím s p. Vysloužilem. Ale pokud se skutečně jedná o "obvod" 40cm, tak otvor ve vámi popisované velikosti významně zeslabuje větev - asi by to chtělo nějak snížit zatížení v poškozeném místě. V tomto ročním období asi jedině... celý příspěvek >
Jak se zbavit černoty z ořechů?, 3.10.2008
Mám podobný problém s rukama i bez kontaktu s ořechy. Tento týden jsem lisoval nakvašené modré hrozny a nevím jestli jsou horší ruce černé nebo modré. Kombinace mechanických a chemických prostředků sice funguje, ale až tak třetí den.  Ty první... celý příspěvek >
Odrůda Luna, 30.9.2008
Ono to s výběrem odrůd není jednoduché. Laik se většinou neubrání tlaku prodejce, kdo už nějaké zkušenosti má, ten zase chce mít něco zvláštního.
Odrůda Luna, 30.9.2008
Lunu mám druhým rokem, takže ještě nerodila. Bohužel musím potvrdit, že bez chem. ochrany ji pěstovat nelze. Kromě toho je extrémně náchylná k poškození jarními mrazíky.
pravokorenné druhy vinné révy, 29.9.2008
co se týká škodlivosti pravokořenných odrůd na zdraví, myslím že otázka je trochu zkreslená ... dlouho se bádalo a bádá nad škodlivostí prvních kříženců amerických odrůd révy, které se pro svou odolnost vůči révokazu pěstují jako pravokořenné.... celý příspěvek >
Sladká bílá odrůda - pro děti, 29.9.2008
pro Bred-ik... děkuji za info o Marsu. Nevěděl jsem, co má v genech. Od příštího roku bude asi pro jistotu dostávat preventivně alespoň měďnatý postřik.
Sladká bílá odrůda - pro děti, 29.9.2008
Mars... měl jsem na mysli slovenskou odrůdu se žlutozelenými plody. Já mám tuto odrůdu tři roky a zatím jsem ji nikdy nestříkal, je naprosto v pohodě. Ještě teď, koncem září, má jako jedna z mála odrůd na mé zahradě krásné zelené listy. Bělehradský... celý příspěvek >
Rozlomení staré jabloně - jak ošetřit, 29.9.2008
Teď je už opravdu dost vysoké datum pro radikální řešení... ale dotaz byl zadán začátkem srpna. Já bych hned v srpnu celou větev odřízl. S největší pravděpodobností by hned na jaře v místě původní větvě vyrostl "vlk" vhodný pro zapěstování... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika