Příspěvky uživatele - Rybacka

Nemocný ibišek?, 16.9.2010
odborník nejsem, ale možná bych ho zkusila jen přihnojit třeba tekutýma slepičincema, které jsem si poslední dobou oblíbila:-)
Název keře?, 8.9.2010 Obsahuje fotku
Nějak se mi nedaří to do toho prvního vložit, tak zakládám novou diskuzi, prosím o název keře, díky
Jak se jmenují tyto keře?, 8.9.2010 Obsahuje fotku
Prosím, pomozte mi identifikovat názvy těchto keřů, díky
Kompostér, 7.9.2010
Dobrý den, taky bych měla dotaz ke kompostéru a sice, jak dlouho mi vydrží takový kompost ze dřeva, když nechci použít plastový? Dejme tomu, že ho udělám z prken 1,5 cm silných? Manžel mi totiž tvrdí, že brzy shnije, že je to zbytečné, tak zvažuju... celý příspěvek >
Acer platanoides Globosum, 1.9.2010
tak to je skvělé, díky za radu:-)
Acer platanoides Globosum, 29.8.2010
Mohl by mi někdo poradit, zda existuje nějaký druh javoru globosum, aby měl korunu aspoň tak 4 m širokou? Všechny, co vídám,  mi připadají menší tak okolo dvou metrů. díky za radu
Hloubka kořenů ovocných stromů, 27.8.2010
Prosím vás nevíte někdo, do jaké hloubky můžou asi kořenit ovocné stromy např. jabloně, hrušně, slívy? Jedná se mi totiž o to, že plánujeme zabudovat na zahradě potrubí pro tepelné čerpadlo, ale částečně asi i v místě, kde později bude nějaký... celý příspěvek >
Plevel pod plotem, 13.8.2010
Nemáte někdo nějakou radu, jak vyřešit natrvalo trávu těsně pod plotem, v případě, že máme pletivový plot, který ale nemá podhrabový betonový pás, tudíž je až těsně k zemi, jenže přesně tam roste tráva, která se pak těžko stříhá, navíc je ten plot... celý příspěvek >
Nákup rostlin v Polsku, 10.8.2010
Chtěla bych se zeptat, kde se dají dobře nakoupit keře a stromy v Polsku, jak často slýchávám, že je to levnější. Jsem ze sev. Moravy, tak kam nejblíž zajet, kde je velký výběr? díky
Skvrnitost na bříze, 10.8.2010
Dobrý den, na mé bříze se objevily na listech černé malé skvrny, nejsem si jistá, jestli je to nějaká skvrnitost nebo nedostatek nějakých živin, protože půda je dost jílovitá, ale pokud je to nemoc, jaký je vhodný přípravek na skvrnitost? děkuji za... celý příspěvek >
Barva hortenzie, 9.8.2010
Dobrý den, chtěla bych si ujasnit, jak je vlastně s barvou hortenzie. Vím, že v kyselé půdě kvete modře, v zásadité spíše růžově. Je to ale vždy tak? Třeba když jedna je modrá a hned půl metru vedle úplně růžová, je možné, že ta půda je tak... celý příspěvek >
Záhon s geotextílií, 31.7.2010
Dobrý den, chtěla bych se poradit, jestli je možné nechat po nějakou dobu např. půl roku osazený záhon jen textílií bez nějakého mulče. Napadlo mě totiž, jestli ta černá nebude příliš přitahovat slunce a tak by mohla rostliny spálit nebo jestli to... celý příspěvek >
Názvy smrků, 20.6.2010 Obsahuje fotku
Pomohl by mi, prosím, někdo určitě přesný název těchto dvou smrků?
Nerozkvetlá pivoňka, 20.6.2010
Zdravím všechny zahradníky, chtěla bych se zeptat, jestli je to vlivem těch velkých dešťů, že mi pivoňky letos udělaly menší koule květů, ale pak hned zhnědly a už nerozkvetly? Podobný jev totiž myslím nastává i u čechrav, kdy mi vyrostly květy, ale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika