Příspěvky uživatele - Burian43

Sázení rajčat do skleníku v březnu - pokus, 30.3.2011
Bylo by dobré, kdyby jsme se naučili udávat při radách druhým, odkud z kterého kraje přibližně pocházím.Jeden pochází z Moravy, jiný ze severních Čech, další z Vysočiny atd, všude se nedá sázet a sít ve stejnou dobu. Já například vysévám rajčata až... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 17.9.2010
Z tohoto popisu co jste tady uvedl uvažuji, že by mohlo být toto rajče někde v prodeji, příští týden se po něm podívám.Děkuji za popis Vladimír
Nejchutnější rajčata, 16.9.2010
Mirku, vidím, že jste dost velký expert přes rajčat, chtěl bych se vás zeptat, jestli jste slyšel někdy o rajčatech Lehečkovo pomerančové rajče-oranžové, tvrdé, chutná pomerančem.Nedávno jej ukazovli v Receptáři který byl ale z r.2003.Ten p. Lehečko... celý příspěvek >
První rok, 4.6.2010
Děkuji za radu, budu se řídit podle ní, děkuji.
Ohrnout brambory?, 4.6.2010
Začal jsem dávat posekanou trávu do řádků mezi brambory jako mulč, tak uvidím jak to s bramborama dopadne.Říkám si, že budou mít více tepla, když tady je stále zima a déšť Zkusím to asi u dvou nebo tří řádků a uvidím.
První rok, 3.6.2010 Obsahuje fotku
Jak to mám udělat nyní?Chci mít kmínek asi 1 m vysoký,mám ostatní výhony vyštipovat?Jsem úplný začátečník,tak promiňte takové otázky. Děkuji za odpověď
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika