Příspěvky uživatele - Felima

Kiwi - kolomikta nebo arguta, 26.4.2019
Může se kolomikta a arguta navzájem opylovat?.Kdysi jsem si pořídila kiwi a již si nepamatuji jestli kolomiktu, nebo argutu.Letos mi samice zmrzlaa nevím, kterou koupit.
Roubování okurek na tykev 2014, 22.3.2016
Děkuji za radu, ale mám je vážně až moc zalité a Previcur mě taky napadl.Už je v pohotovosti, tak snad se letos aspoň něco podaří :-)
Roubování okurek na tykev 2014, 21.3.2016
Zdravím paní Jiřino.S roubováním máte docela slušné úspěchy.Můžete mi poradit co je špatně, když mi všechny naroubované rostlinky v místě roubování uhnijou?Roubuji všemi možnými způsoby co jsem na netu našla a vždy to dopadne stejně :-(
Melounoviště 2011, 16.8.2014
Roubovaný meloun můžete dát klidně ven na černou textýlii.Ve skleníku je problém s opylením.Když není květ během dne kdy rozkvete opylován, upadne.Můžete opylovat i ručně
Melounoviště 2013, 11.8.2013 Obsahuje fotku
Melouny rostou radost pohledět.Včera jsem vyzkoušela první na ochutnávku.Měl skoro 9kg, ale nebyl úplně zralý.Přesto byl velmi sladký a vynikající.
Roubování melounů a okurek 2012, 29.5.2013
Nevím proč, ale okurky se mi daří roubovat.Ten způsob, jak jste mi radil asi není třeba zpevnit kolíčkem.Až mi něco zase vyleze, tak to vyzkouším a sám do tmy...
Roubování melounů a okurek 2012, 28.5.2013
Naroubované přikryji sáčkem aby se nedotýkal rostlinky a po týdnu zkouším, jestli nevadnou.Pokud ano přikryji opět.A pak rouby odpadnou tím, že uhnijou přímo v místě roubování.Jinak ničím neošetřuji.Až když vidím, že se rostlinka chytila, přihnojím... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek 2012, 28.5.2013
Děkuji za podporu a za rady.Na roubování používám.Sprinter a letos nově i Atlas.Goliáše použiji jen na pokusy.Už jsem vyzkoušela všechny metody, které se na netu dají najít.I tu Vaší co popisujete.To jsem viděla letos poprvé na videu.Roubovala jsem i... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek 2012, 28.5.2013 Obsahuje fotku
Jsem na tom dost podobně pane Zdenci.Ze 40ti naroubovaných mi roste pěkně jen jeden meloun.5 se jich chytlo, ale tak mizerně, že teprve po měsíci začaly opatrně růst.Ale já na to přijdu a nevzdám to.Na radu paní Jiřiny stále dokola roubuji.I když je... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek 2012, 27.5.2013 Obsahuje fotku
Zajímavý příspěvěk.Byla jsem se podívat na stránky AVE-vs, ale ty kolíčky co mají v nabídce nevypadají, že mají kovové pérko.Ty co mám mi nevyhovují a chtěla bych vyzkoušet jiné.Bílé s kovovým pérkem jsem kdysi použila, ale byly jen na jedno... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek 2012, 11.5.2013
Je úžasné sledovat sledovat videa, s jakou jednoduchostí roubují melouny.Přitom to dělám dost podobně a většina sazenic v místě spojení časem uhnije.Po 5ti letech roubavání a zkoušení všech možných technik mám stále jen 10 % úspěšnost.Podle rady paní... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek 2012, 20.4.2013
Zkuste pěstovat melouny bez roubování, ale také si kupte v zahradnictví sazenici roubovaného melounu a uvidíte ten rozdíl :-).Je veliký
Čo nové pestovať?, 4.4.2013 Obsahuje fotku
Letos jsem prvně objevila na internetu v nabídce jednoho zahradnictví ostružinojahodu.Zajímavé, ale kvůli poštovnému jsem to vzdala.
Melounoviště 2010, 26.9.2010 Obsahuje fotku
Tak už mám všechny melouny sklizené.Zatím je jeden lepší jak druhý.Docela slušná úroda.Všude se nám válejí melouny.Už se těším na příští pěstování
Melounoviště 2010, 8.9.2010 Obsahuje fotku
Tak co melounáři už máte sklizeno, nebo máte melouny ještě na záhonu?Já včera sklidila 1 meloun z 22ti, ale mám pocit jako by byl z ledničky.Naštestí byl krásně zralý a slaďoučký.Mám ale obavy o ostatní, co později narostly.Myslíte, že když se oteplí... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika