Příspěvky uživatele - Ropucha

Přesazení 4 letých sazenic, 29.5.2011
Dobrý den. Potřebuji poradit.Naskytla se mi možnost koupit vlastní domeček se zahradou.A protože mám na pozemku, který mě nepatří zasazených sedm hlav révy vinné, rád bych si je přesadil.Je možné přesadit 4 leté sazenice?Děkuji za odpovědi.
Mrazík, 11.5.2011
Tak já mám taky všechno venku v ..., jen ve skleníku OK. Na noc jsem tam dal plynový vařič, na něj starý měděný parapet a bylo tam vak v pokojíčku.
Co vaše réva?, 29.3.2011
Tak a je tu zase jaro. Zrovna čtu jaké to bylo před rokem.Ve čtvrtém příspěvku je napsáno (Ve skleníku mám 5-10cm výhony, ale loni touhle dobou byly šlahouny jak na pomlázku) No a jak jste na tom letos, už se něco děje? Já chodim po zahradě, do... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 14.2.2011
Na www.seznam.cz píší - zima končí skřivani a špačci se už vrací... Tak co už jdeme řezat?
Co vaše réva?, 29.1.2011
Tak dnes je krásně.Konečně jsem se byl podívat co s révou udělal mráz.Z 3m prutů(?) je půlka scvrklá, tak asi zmrzla.Doufám že už to nebude pokračovat.Je to normální?Loni mi všechny rostliny zmrzly až k roubu a musel jsem je zapěstovat znovu.
Co vaše réva?, 4.11.2010
Dobrý den. Tak mi dnes napad nápad.Loni mi všechny vysazené sazenice pomrzly.Letos jsem je znovu zapěstoval.Pruty jsou krásně silné a protože meteorologové straší že bude krutá zima napadlo mi pruty nějakým způsobem zateplit.(něčím omotat atd.)Šlo... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 12.10.2010
Tak a máme po srandě.Dnes na Berounsku -1,8C° Listí úpně zhnědlo.Dotrhal jsem poslední hrozny.Už jenom koncem měsíce přihrnu a budu se těšit na jaro.
Co vaše réva?, 18.8.2010
Mirku, co Vám na to mam říct když vidím ty fotky?   "nádhera"
Co vaše réva?, 31.7.2010 Obsahuje fotku
Taky obrázky
Co vaše réva?, 19.7.2010
Souhlasím, od slunce.Všimnul jsem se toho letos v chorvatsku.Vypadalo to stejně a domácí říkal najednou moc prudké slunce.
Co vaše réva?, 14.7.2010
Moc se mi líbí fotografie vaší révy které do tohoto vlákna vkládáte.Myslím že je pěkné se pochlubit.Už se těším kdo jakou bude mít sklizeň.
Co vaše réva?, 13.7.2010
Dobrý den. Co teď?Sazenice jsem pečlivě vyvazoval ke kůlu, zaštipoval zálistky.Nyní mám vždy jeden prut a skoro u každé sazeni má až 4m.Co mám dělat? Už ho mám zaštípnou, nebo nechat růst?
Co vaše réva?, 23.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den. Také já se chci pochlubit révou.Loňské sazenice mi všechny zmrzly,ale pustily znovu od spodu tak jsem je znovu zapěstoval.(PRIM,AFRODITA.MATILDE,VOSTORG,KATJA)Jsou to prý samé rezistentní odrůdy. A mám na vás dotazy: 1)I když krásně... celý příspěvek >
Réva - poškození listů, 11.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den. Můžete mi pomoc s určením nemoci a čím révu posříkat?Omlouvám se za foto ale lepší to nedokážu.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika