Příspěvky uživatele - beneva

Nýhrada trávníku - stín, 10.3.2024 Obsahuje fotku
Prosím, co byste radili jako náhradu trávníku ve stínu? Zkoušela jsem už několikrát semeno pro stín, ale nefunguje to. Potřebuji, aby to bylo něco zeleného, co snese pojezd sekačky. 
Zavíječ zimostrázový - predátor, 5.9.2019
Upřesňuji. Sýkorka baštila molýlka Zavíječe. A jak drbala do těch keříků, aby ho donutila vzlétnout, občas spadla housenka a ty sbírala kosice. Prima kooperace.
Zavíječ zimostrázový - predátor, 26.8.2019
Dnes jsem na vlastní oči viděla, jak jedna kosice a jedna sýkorka obhlížejí požraný buxusový plůtek a vyzobávají housenky zavíječe!!! Škoda, že na to nepřišli dřív, mohl být méně zdevastovaný. A nebo je to tím, že housenky zalezou dřív než se ptáci... celý příspěvek >
Volya LLC DVUSHKA, 26.8.2019
To jsou dobré zprávy. Tak asi jdu do toho. A co UV záření? Nechybí rostlinám?
Volya LLC DVUSHKA, 16.8.2019
To je celkem podstatná informce. Děkuji.
Volya LLC DVUSHKA, 16.8.2019 Obsahuje fotku
Máte někdo zkušenost s tímto typem polykarbonátového skleníku? Uvažuji na příští sezónu o pořízení. Díky.
Co to je?, 3.9.2016 Obsahuje fotku
Pomůžete s iurčením, prosím? Něco tykvovitého? Nevím zatím, co je uvnitř.
Podivné, 8.8.2016 Obsahuje fotku
Podívejte se, co se mi stalo. Letos jsem zkusila nechat část trávníku neposekaný. Jenže mi v něm začal růst nějaký keřík. Asi jilm. Myslela jsem, že je to ze semene, tak jsem to šla vytrhnout. Ale podívejte se na obrázky, co jsem vytrhla... ten... celý příspěvek >
Jaký škůdce na konvalinkách a kosatcích?, 23.7.2015 Obsahuje fotku
Prosím, pozná někdo, co mi žere konvalinky a kosatce?
Ztratila jsem cedulku, 16.6.2015 Obsahuje fotku
Pomůžete mi připomenout název? Díky. Ha, teď mi to naskočilo. Penstemon neboli dračík. :-) Není nad to zeptat se. Ono se to vybaví.
Podivný růst Forsythie, 2.4.2015 Obsahuje fotku
No, asi to nezakoření, mám to už ustřižené 14 dní. Ale na řezu je to duté.Viz foto.
Podivný růst Forsythie, 2.4.2015 Obsahuje fotku
Přikládám fotky jednoho prutu Forsythie, který jsem letos na jaře objevila na zahradě. Celková délka letorostu je 2 m, zhruba v 80 cm od báze se začíná plynule zplošťovat, současně se větví na 3 části, které zůstávají srostlé, pak se také... celý příspěvek >
Rozrazil? Ale jaký?, 2.8.2014
Nojo! Takže ne rozrazil, ale řetězovka. Díky!
Skalník na kmínku, 2.8.2014
Nesnáším všechno, co je naroubované na kmínku. Předně, není to přirozené, tak není divu, že se po nějaké době prosadí podnož a roub zajde. Můj budoucí manžel si nechal nasadit do zahrady několik takových mrzáků. První odešla vrba, následovaly ji... celý příspěvek >
Rozrazil? Ale jaký?, 2.8.2014 Obsahuje fotku
Ztratila jsem doprovodnou cedulku. Co to mám na zahradě? Rozrůstá se jako blázen, láká hmyz a nevoní. V záhonu mi dosabuje po prsa. (Jsem střední postavy.) Mám podezření na nějaký rozrazil, ale kterýpak?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika