Příspěvky uživatele - beneva

Choroba nebo škůdce?, 12.9.2012
Ještě mě napadlo, jestli to není chlórem. Poblíž je nafukovací bazén...
Choroba nebo škůdce?, 7.9.2012 Obsahuje fotku
Co myslíte, že trápí tuto růži? Kdysi jsem to už viděla, ale ta skleróza...
Držák na pytle, 4.12.2011
Přátelé zahradníci, poraďte, prosím. Sháním nějaký držák či stojan na igelitové pytle, do kterých na jaře sypu naštěpkované větve. Vždycky mi při této bohulibé činnosti chybí jedna ruka. Buď si nastavím ohrnutý pytel a pak oběma rukama držím koš se... celý příspěvek >
Lila kytka z filmu Barva nachu, 30.7.2011
Nojo, to je ona! Nemohla jsem si na nic na světě vzpomenout na jméno. Díky!!!
Lila kytka z filmu Barva nachu, 29.7.2011
Víte někdo s jistotou, co to je za květinu, která se objevuje na začátku filmu a pak i později ve filmu Stevena Spielberga Barva nachu (Color purple)? Je vysoká asi metr, na dlouhých stvolech, pravděpodobně hvězdnicovitá, oranžový střed, srostlé... celý příspěvek >
Proč druhým rokem nevykvetly tulipány?, 22.5.2011
Loni jsem zasadila nové cibule. Vykvetly, odkvetly. Letos na stejném místě vylezl jen jeden list z každé cibule a tím to skončilo. Při začátku rašení jsem hnojila Cereritem. Jiné tulipány mám na stejném místě už roky a pokaždé jsou nádherné. Čím to... celý příspěvek >
Co to může být?, 8.10.2010 Obsahuje fotku
Je to nějaká anomálie nebo je to normální? :-) A co to je?
Jahody - následná plodina, 14.7.2010
Děkuji. Asi zvolím ty brambory.
Jahody - následná plodina, 13.7.2010
Co za plodinu je podle Vás nejlepší dát na záhon po jahodách, aby dobře zregeneroval a po roce regenerace se dal zase použít na jahody?
Zahradní drtič - prosba o radu, 11.2.2010
Zbydou z ní tzv. štěpky, tj. kousky asi tak 2 cm dlouhé a 1 - 0,5 cm silné. Flymo má válec s ostrými výstupky. Nevím, do jaké kategorie patří, ale při práci není hlučný a dělá něco jako "Ňam ňam ňam..." :-) Prosypávám tím nasekanou trávu a do dvou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika