Příspěvky uživatele - kmeen

Borůvky kanadské, 20.11.2013
Ahoj Láďo. To že máš borůvky na slunci až tak jedno není. Jsou potom kyselé. Co se týká těch muchovníků a zimolezů. Mám ty keříky celkem mladé. Mám je všechny na přímém slunci. Použil jsem kvalitní substrát s trochou koňského hnoje a jdou mi krásně.... celý příspěvek >
Borůvky kanadské, 14.11.2013 Obsahuje fotku
Moje zkušenost s pěstování borůvek. Já jsem si na pěstování kanadských borůvek trošičku ulít. Mám jich skoro 50 včetně muchovníků a zimolezů. Mám dobré zkušenosti s 1 : 1 rašelina a koňský hnůj a hodně dešťové vody. To je to, co těm borůvkám opravdu... celý příspěvek >
Líska a šištičky, 5.3.2013
To mi stačí. Všem děkuji za příspěvky.  Roman 
Líska a šištičky, 4.3.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na šištičky na lísce. 1. Co to je? 2. Bylo by dobré tyto šištičky otrhat třeba z důvodu uvolnění místa pro další výhony? Rozum mi říká ať to nechám na přírodě a nechám to být. Ale stejně by mě zajímal jiný... celý příspěvek >
Řez třešně, 12.9.2011
Prosím o radu. Kdy se provádí řez třešně? Děkuji a těším se na odpovědi.
Jakou jabloň?, 8.12.2009
Dobrý den. Zahradu mám v Roztokách u Prahy a rád bych se zeptal zahradníků - zahrádkářů jakou jabloň by mi doporučili. Představuji si strom asi 3-4 m. vysoký s velkými červenými sladkými jablky. Jelikož jsem starou jabloň (s neradostí) porazil a má... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika