Příspěvky uživatele - rogalo

Poznáte druh palmy?, 23.5.2013
trachykarpy nevytvářejí odnože, tipnul bych to na Chamaerops arborescens - Žumara stromová.
Poznáte druh?, 17.3.2013 Obsahuje fotku
rostlina zakoupena jako více semenáčů v jednom květináči, přežily dvě rostliny, poznáte někdo druh palmy?
Jak zazimovat Albicii, 22.10.2012
ochránit kořeny(suché listí, apod.),kmínek je vhodné zabalit do netkané textílie, i tak se může stát, že zmrzne, ale docela dobře obráží z kořenů(pokud zůstali v pořádku),přeji mnoho štěstí
Neznámá rostlina, 30.8.2012
ano je to přesně ona, všem pátračům a hledačům patří můj hluboký obdiv, ještě jednou všem díky
Neznámá rostlina, 29.8.2012
viděl jsem je pouze v tomto stavu, ale známá, která bydlí v bytě(rostlina je na chodbě panelákového domu) tvrdí, že rostlina má potom lusky, ale nikdy jsem je neviděl
Neznámá rostlina, 28.8.2012
ta diskuse se prostě ztratila a tak jsem založil novou, tak uvidíme co je rostlina vlastně zač
Neznámá rostlina, 28.8.2012
tak super, díky, těch dvatisíce druhů přenecháme jiným(možná)
Neznámá rostlina, 28.8.2012 Obsahuje fotku
tak doplňuji fotky mateční rostliny snad se dopátráme ke zdárnmu konci, jinak všem díky za názory a tipy
Neznámá rostlina, 24.8.2012
kiwi pěstuji také, takže vím jak vypadá, listy plstnaté nejsou, opravdu ti kiwi není, a podotýkám není mrazuvzdorná
Neznámá rostlina, 24.8.2012
kiwi už tady bylo, ale to opravdu není
Neznámá rostlina, 23.8.2012
hortenzie pěstuji, ale tahle rostlina hortenzie na 100% není, ještě k odpovědím, ano asi před rokem jsme ji zkoušeli určovat, pokusím se vyfotit mateční rostlinu, třeba budem moudřejší, zatím díky
Neznámá rostlina, 22.8.2012 Obsahuje fotku
nezná někdo tuto rostlinu?podotýkám, že není mrazuvzdorná, snese přímé slunce na zimu ji ukládám do sklepa, kde opadají listy, na jaře bez větších problémů obrazí, ještě nekvetla u mateční rostliny jsem si všiml(možná)květenství podobné pepřincům,... celý příspěvek >
Cykas, 27.7.2012
tak to je super
Palma washingtonia robusta - hnednutie listov, 15.7.2012
vypadá to na přemokření substrátu, nebo na suchý vzduch, ale přikláním se k první možnosti
Hydroponie, 26.6.2012
má někdo zkušenosti s pěstováním orchidejí v hydroponii?popřípadě jak na to?díky
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika