Příspěvky uživatele - ANGURIA

Melounoviště 2009, 8.9.2009
no mozna to asi je moc kazdy den ale mi bylo tady v italii receno ze se zde pestuji na celkem piscite pude ktera udrzuje stale vlhko a ze potrebuje hodne vody tak nevim co je spravne.tak zkusim 1 tydne a uvidime.dnes rano jsem na ne ani nekoukla snad... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 7.9.2009
vidim ze mate velkou duveru ve vase melounky tak si i ja jeste pockam mozna neco dozraje.treba rostou mozna ze jen me se zda ze ne protoze mam zahradku hned spojenou s bytem takze kdyz rano otevru ven hned vidim melounky a taky je dene zalevam takze... celý příspěvek >
Zlte paradajky, 7.9.2009 Obsahuje fotku
tak tydle rajcatka se mi podarilo letos poprve jelikoz jsem zacatecnik tak jsem je nasadila moc usebe ale rajcatek je zpousty a dalsi jeste dozravaji.ziji v italii a teplo tu nechybi tak jeste krasne zloutnou.koupila jsem seminka v ceske republice... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 7.9.2009 Obsahuje fotku
ahojky melounari jak uz jsem psala ziji v italii myslela jsem ze kdyz je tady oneco tepleji a zasadila jsem pecicky melounu pozdeji ze neco stihnu ale jak je videt nepomohlo ani velke teplo.listy mi povyzirala plisen a melounky zastavily rust uz jak... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 25.8.2009
Ahojky melounari.copak je zastipovat.obycejne ustrihnout??
Jak zacit pestovat vinnou revu?, 25.8.2009
co je to ten letorost???co vylamovat???
Melounoviště 2009, 24.8.2009 Obsahuje fotku
a tady tohle jsem nasla po 10 dnech dovolene.mame tady v italii paraky muze jeste dorust???
Melounoviště 2009, 24.8.2009 Obsahuje fotku
ahojky vsem chci se zeptat na listech melounu se vytvorila plisen bude to skodit nejak plodum???dekuji za rady
Cuketa - uhnívání, 10.8.2009
jj bylo to vse jen tak na zkousku pristi rok to snad bude lepsi.takze z cukyn asi nic.hmm nevadiii snad se podari pristi rok at muzu dat ochutnat v itallii kde ziju cukynove placky tady to neznaji
Cuketa - uhnívání, 9.8.2009 Obsahuje fotku
tak dnes pridam i fotecky ikdyz zadna slava cuketa jen 1 zatim a listy usychaji nevim proc.co snimi delat???ulamovat nebo nechat??a taky prostrihat aby mela cuketa vice slunce??
Melounoviště 2009, 9.8.2009 Obsahuje fotku
ahojky vsem tak se tady kvam pridam, nasla jsem tuhle stranku a hned se musela zaregistrovat.tenhle rok jsem se nejak nudila tak jsem zkusila zasadit vselicos.zacala horka leta unas v italii tak nejakej ten meloun a zluty meloun unas nechybi.rekla... celý příspěvek >
Kopr, 7.8.2009
tak ten uz asi nenasadim ziji v italii a tady nevi ani co to je.jen malokdo ale seminka jsem tu nevidela tak snad pristi rok
Jak zacit pestovat vinnou revu?, 7.8.2009
ahoj vsichni.jsem novacek a mela bych zajem na pristi rok vysadit vinnou revu.bydlim v italii takze tepla mame dost ale nevim cim zacit jestli koupit seminka nebo je nechat vyklicit z koupeneho vina jak jsem to udelala i s melounem kolik do... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika