Příspěvky uživatele - jiřikz

Proti zamrzání jezírka, 17.12.2009
musim souhlasit, nejlepší je kompresor
Výsadba thují Smaragd, 26.10.2009
hlavně někde z hobbymarketu, tam je uspěch zaručen
Zimování jezírka, 26.10.2009
žadne ryby se v zimě nekrmi! pokud jich budete krmit v zimě určitě o ryby na 100%přijdete a topit v zimě rybám je blbost
Výsadba thují Smaragd, 24.10.2009
jehličnany se sadí na jaro aby měly čas zakořenit do podzimu.
Čím přikrýt skalku na zimu?, 7.10.2009
maximálně přikryvám chvojím azalky to je vše, jinak vše nechávám
Rebčík královský, 7.10.2009
pokud bydlite blizko hranic s polskem tak si zajedtě tam! mají tam užasne ceny cibulovin i jinych rostlin či stromku které u nás za ty penize co tam prodaváji nekoupite, a takovy rebčík mě tam přišel na 48 kč.
Který filtr je lepší?, 23.9.2009
jenže je tam haček, ty bakterie by se měly aplikovat co 14 dni aby byla voda čista
Který filtr je lepší?, 22.9.2009
všechno je o financích
Filtrace, čerpadlo atd, 17.9.2009
to 10 kubikove čerpadlo vám bohatě stači!
Ztráta vody v jezírku, 15.9.2009
když to všichni budete měřit tak se z toho zblaznite, měl jsem stejny problém taky sem si myslel že mám někde diru ale byl to pravy opak kameny ktere mám na břehu jezirka a v potučku přes den se nahřaly a byl problem na světě mam jezirko velke 48m2... celý příspěvek >
Bahno v jezírku, 10.9.2009
zkuste jezirkovy vysavač tím byste měli odstranit bahno z jezirka ale řasy stím nevysajete
Nemocné ryby v jezírku, 9.9.2009
Savem ryby spalite dokonale, tohle bych nezkoušel.myslim si že mate na rybach infekční vodnatelnost což je taky plis.ktera je těžce lečitelna zkusil bych antibiotika tetracyklin, chloramfenikol
Vodní plevele, 27.8.2009
kachny vám to spolehlive všechny plevele vyžerou!
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 26.8.2009
to čerpadlo a rostliny bych bral ale ty kačeny z vlastni zkušenosti nedoporučuji asi nevite co kačeny dokaži za tyden v jezirku udělat mužu vám řict že absolutně nic vám nezbyde z rostlin ktere ste tam vysadili.Kačeny už nikdy!
Uhyn pstruhu a sivenu, 23.8.2009
žadne SAVO neaplikujte to at vás vubec ani nenapadne! můj nazor je ten že mate moc teplou vodu 17C je moc, pstruzi jsou na teplou vodu haklivi radši bych tam dal nějake čerpadlo ktere by vodu provzdušnovalo!
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika