Příspěvky uživatele - Honza Ringo

Tunelový fólíovník - malý - kostra, 23.3.2016
Nebo použít samotnou Pex-Al-Pex trubku na podlahové topení. Hliník mezi vrstvami má dostatečnou pevnost aby udržel trubku ohnutou jak potřebujete a v Baumaxu mají metr asi za 14 Kč.
Ananasová meruňka, 21.3.2016
Já bych naopak trošku uklidnil lidi co neúspěšně tyto odrůdy shánějí – ta chuť této meruňky není zase tak skvělá aby se po ní zbytečně pachtili. Na staré zahradě s mnoha desítkami stromů meruněk na Litoměřicku jsme měli asi 8 stromů tohoto... celý příspěvek >
Kroucení listů a světle zelené skvrny na listech rajčat, 3.6.2015 Obsahuje fotku
Letos se mi to se vypiplávanými sazenicemi stalo taky. Přesadil jsem je do vlastního kompostu (tedy spíše jen hlína a tráva) a cca po 3 týdnech se začali se listy taky kroutit. Předloni jsem použil na část trávníku Starane a Lontrel a posekanou trávu... celý příspěvek >
Invaze okřídlených mšic, 15.5.2015
Před chvílí jsem na zahradě objevil doslova invazi okřídlených mšic. Nejprve na okrazném zimolezu, který mšice vloni téměž zlikvidovali. Připravil jsem Pirimor a zimolezy postříkal a koukal, a poté jsem koukal na další stromy a keře, které bych... celý příspěvek >
Zklamani z Bofixu?, 24.7.2009
Taky bych rozšířil položený dotaz. V současné době cca před 3 měsící založený trávník roste tak rychle že je nutno jej sekat každé 2-3 dny.  V trávníku jsou rovněž různé plevele které by si zasloužili postřik nějakým ti selektivním herbicidem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika