Příspěvky uživatele - dasado

Letní průsvitné - řez, 8.2.2011
Díky za všecky rady, počkám až do března. Dáša
Letní průsvitné - řez, 6.2.2011
Jsem z Brna. Hledala jsem na internetu a tam jsem našla, že řezat letní průsvitné se má až začnou růst pupeny, případně v létě. Z toho jsem trochu zmatená, protože jsem měla dojem, že stromy se řežou leden - únor. Dáša D.
Letní průsvitné - řez, 5.2.2011
Dobrý den, mám mladý stromek letní průsvitné a chtěla bych se zeptat, jestli je teď vhodná doba na řez. Děkuji za případné rady. Dáša D.
Třešeň - škůdce?, 2.8.2010
Děkuji moc za všechny reakce. Takže se nemusím znepokojovat. Dáša
Třešeň - škůdce?, 31.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, pořídila jsem si na jaře sloupcovou třešeň a roste jako z vody. Jen mi dělají starosti výrůstky na stopkách listů - nejsou to nějaké potvory, které začnou škodit třeba později? Děkuji za případné rady. Dáša
Strupovitost?, 30.6.2009
Jako začátečnice vám všem moc děkuju za reakce a rady. Bohužel to tedy není jednoznačné, o co se jedná. Jsem z Brna a i podle toho, jak ta jabka vypadají, mi připadne, že už dozrávají. Ale víc než o jablka bez strupů mi jde o strom samotný. Z... celý příspěvek >
Strupovitost?, 29.6.2009 Obsahuje fotku
Já tam teda žádný bělavý povlak nevidím. Listy z nejvíc zasaženého letorostu jsem odtrhla a vyfotila zvlášť, jsou menší, víc zdeformované (foto. Některé z těch ostatních mají ta proschlá místa jen z jedné strany, jako by to to bylo... celý příspěvek >
Strupovitost?, 28.6.2009
Díky, do stodoly nechoďte :-)  Mně šlo jen o orientační údaj, jestli musím čekat až po úrodě nebo to můžu teď postříkat. Jsem totální začátečník. Zítra si skočím pro Baycor a vše nastuduji. Ještě jednou díky.
Strupovitost?, 28.6.2009
Děkuji za reakce. Připadá mi divné, že na jablkách samotných žádné strupy nejsou.   Je možno teď aplikovat postřik? Jablíčka by měla být zřejmě brzo zralá.
Strupovitost?, 28.6.2009 Obsahuje fotku
Prosím vás, mám jablůňku Letní průsvitné, loni sázenou. Má 5 krásných jablek, která nejsou nijak poškozena. Ale listy na některých výhonech se kroutí a usychají. Zespoda jsou vidět drobné hnědé suché flíčky. Zkoumala jsem to lupou, ale nic a nikoho... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika