Příspěvky uživatele - libors777

Kterak co nejefektivneji zkompostovat vetsi mnozstvi travy, 23.5.2017
Omlouvam se, jsem v zahradniceni zacatecnik amater. Proc vadi ze trava hnije? Z toho nevznikne kompost s zivinama? A da se posekana trava nasypat pod rhododendrony? Zpusobi kyselou reakci? Doda ziviny? Nebo je to zbytecne?
Cim zakryt osklivou zed?, 30.1.2017
...s tim pocitam, ze soused musi souhlasit, bez jeho svoleni tam nic vysazovat nebudu... Ale pokud se dohodneme, tak v tom problem nevidim... 
Cim zakryt osklivou zed?, 29.1.2017
A co takhle nejaky druh brslenu jako predsadba? Jsou nejake vyssi druhy? Plazive nebo i jako zivy plot?
Cim zakryt osklivou zed?, 26.1.2017
Dobry den, sice je jeste zima, teploty zustavaji pod bodem mrazu, ale uz premyslim cim by se dala zakryt sousedova zed. Je to oskliva zvlhla zed a loupe se z ni omítka. Rad bych pred ni vysadil nejaky ker nebo nejakou plazivku. Poradite prosim?... celý příspěvek >
Lagerstroemia, 2.8.2016
Take bych rad videl kvetouci lagerstroemii, vite o nejakem kvetoucim keri na jizni Morave? Pripadne kde v tech Zarosicich?
Lagerstroemia, 9.6.2016
Dobry den, je zde nekdo, koho zaujal pukol okrouhlolisty - lagerstroemia? Mate ji nekdo doma? Konkretne kultivar tonto? Prezimuje Vam dobre? A kde se Vam podarilo sehnat rostlinku/semena? Dekuji
Smrk - nemoc nebo škůdce, 14.5.2009
Myslíte že by pomohlo všechny zasažené větvičky odstranit? A když teda chemii - mám doma sumithion (proti žravému hmyzu). Pomohlo by to? děkuji
Smrk - nemoc nebo škůdce, 14.5.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, Potřeboval bych poradit. Na smrku mám takové zvláštní "boule" připomínající malou šišku (do 20mm). Boule se objevují již 3 rok vždy na nových přírůstcíh a nová větvička se následně různě ohýbá. Strom sice roste, ale na starých... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika