Příspěvky uživatele - xenon86

Usychaní borůvek, 27.4.2018
Vypadá to, že ano. Děkuji moc ☺
Usychaní borůvek, 27.4.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám na zahrádce v polostínu několik kanadských borůvek. Vetšina se chystá kvést, ale dvě jakoby usychaly a na stoncích mají jakésy suché "pupeny".Tak se obracím na vás. Děkuji za odpověď.
Kamerunské ovečky, 26.5.2013
Dobrý den, rád bych si na zahradu pořídil dvě Kamerunské ovečky. Jednak jako sekačku na trávu a hlavně také jako mazlíky :-). Čtu však, že ovečky dokáží poničit stromky, ktrých máme na zahradě skutečně požehnaně. Platí to i pro Kamerunské... celý příspěvek >
Valjevka, Hamanova nebo jiná?, 11.4.2013
Děkuji za Vaše odpovědi.  Teď už tedy jen váhám mezi výše zmíněnou Hanitou a Grabrovskou :-)
Valjevka, Hamanova nebo jiná?, 9.4.2013
Děkuji za reakci. Švestky bych rozhodně nechtěl na pálení, ale především na koláče možná nějaká ta povidýlka :-), ale i na přímou konzumaci.
Valjevka, Hamanova nebo jiná?, 9.4.2013
Dobrý den, pročítám příspěvky týkající se švestek a stále si nevím rady. Máme doma Čačanskou Lepotici a nemůžu si na ni stěžovat. Plodí dobře, ale není to prostě švestka. V nabídce v zahradnitví mě zaujala Valjevka a nebo Hamanova švestka.... celý příspěvek >
Třešeň Sam nebo Summit?, 24.1.2012
Dobrý den, rád bych nějakou třešeň z období 6. TT. Nejvíce mě zaujaly právě odrůdy Sam a Summit. Poraďte, prosím, kterou? :-)
Poraďte rostlinu do chodby, 8.3.2010
Moc vám děkuju, holky :-)
Poraďte rostlinu do chodby, 8.3.2010
Dobrý den, potřeboval bych poradit nějakou rostlinu do chodby. Bohužel není zrovna moc prosvětlená a v zimě dosti chladná. Jde mi především o to, aby se chodba trošku "zazelenala". Poraďte klidně více rostlinek :-) Děkuji
Kterou višeň?, 20.2.2010
Dobrý den, máme na zahradě Morelu Pozdní a pro mě je to jen "pecka se slupkou". Potřeboval bych poradit nějakou "masitější" a hlavně dobrou. Jsem z Plzně, ve Fytosu se nabízí Erdi Botermo, Ujfehertoi, Fanal a Morelenfeuer. Tak... celý příspěvek >
Višeň, 10.2.2010
Také bych zasadil nějakou višeň. Táta stále tvrdí, že za jeho mladých let byla na zahradě višeň, která byla výborně "kořeněná" a sladká. Pokud se skutečně jednalo o višeň, tak bych typoval nějakou ze sladkovišní - Favorit nebo mě napadla... celý příspěvek >
Malvazinka, 6.2.2010
Ahoj, sázel sem před dvěma lety na podzim Malvazinku a stále nejsou patrné nějaké "známky života". Pár lístků sice měla, ale přírůstky minimální. Pokud by se letos vzpamatovala, tak stačí jako opylovači Althanova a Wazonova? Děkuji
Žluté slivoně, 6.2.2010
Já sháněl Oulinskou, ale u Fišera v Plzni jí nemají. Viděl sme jí na jednou eshopu, ale nakonec sme zasadili Wazonovu renklodu. Tak uvidíme.
Odrůda jahody, 16.7.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co je to za odrůdu jahody. Fotku tu bohužel nemám, ale pokusím se jí popsat. Plody jsou velmi měkké, aromatické a ve srovnání s ostatními jahodami takové "kostrbaté"
Převislé jahody, 16.7.2009
Dobrý den, před dvěma lety sem si koupil u Fišera pět převisláích jahodníků. Minulé léto měli pár jahůdek, ale nic moc. Letos se s úrodou sice vyznamenaly, ale jen jedna udělala jeden šlahoun, což mě mrzí. Říkal sem si, jestli bych třeba neměl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika