Příspěvky uživatele - SkyLight

Nedokonalé vyzrávání plodů rajčat v okolí stopky, 9.8.2013 Obsahuje fotku
Roky pestujeme paradajky nasledovnou metódou: Paradajky presadíme po jednom kuse do čierneho igelitového vreca a takto zasadené paradajky vo vreciach (20-25 ks) oprieme o južnú stenu rodinného domu (viď priložený obrázok). Južná stena domu cez... celý příspěvek >
Problém s agzatem, 3.4.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, ten čap dajte do takej istej polohy ako na tom kolese, ktoré Vám ťahá (zaberá). Pripájam aj obrázok možných polôh čapu na kolese. Ak ani tak koleso nezaberá, problém nie je v polohe čapu, ale niekde inde.
Rozdiel medzi 90 a 180 stupňovým dvojpluhom za malotraktorom, 22.11.2011
Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o odpoveď (radu), aký je rozdiel pri orbe 90o  a 180o dvojpluhom pripojeným za nejakým malotraktorom (Vari, Agzat, a pod.), prípadne ich výhody alebo nevýhody pri používaní.  Vopred ďakujem za odpoveď.
Tmavé až čierne škvrny na plodoch paradajky, 25.7.2009
Dobrý deň, všimol som si, že na niektorých plodoch paradajky na spodku plodu (nie na vrchu, kde je plod prichytený na rastline, ale na opačnom póle) sa objavila jedna tmavá až čierna škvrna vycentrovaná v strede plodu. Prosím Vás, čo je to za... celý příspěvek >
Záhradná lavička z guľatiny (borovica), 15.6.2009
Dobrý deň všetkým, kedže v tomto som úplný začiatočník, poprosil by som o radu. Mám niekoľko kúskov čerstvej borovicovej guľatiny 2 m dlhej. Plánujem z nej zhotoviť záhradné lavičky a to prepílením tejto guľatiny na dve polovice s tým, že... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika