Příspěvky uživatele - NagyMaros

Šišky na thůjích Smaragd, 22.6.2010
No právě, že ony sice drobné jsou. Je jich ale takové množství, že se konce větví pod jejich tíhou pozohýbaly a thůje jsou mírně řečeno hodně škaredé. Takové "rozcuchané".
Šišky na thůjích Smaragd, 16.6.2010
Dobrý den. Po "období dešťů" v květnu mi na thůjích Smaragd vyrostly takové malé šišky. Thůje jsem chtěl letos poprvé zatřihnout. Jenže těch šišek je tam strašná spousta a vršky thůjí se poohýbaly pod hranici, ve které je chci zatřihnout.... celý příspěvek >
Černání tůjí, 13.4.2010
No, já sehnal thuje Smaragd cca 180 - 250 cm vysoké za 150,- kč za kus. A zahradník mi vyryje tu, na kterou si ukážu. Jen thuje rostly ve vysoké trávě a cca 30 - 50 cm od spodu nemají větvičky. To může někomu vadit.
Ohnuté vršky po zimě a první stříhání, 13.4.2010
No jenže já bych je chtěl střihnout v nějaké výšce a některé jsou ohnuté pod touto výškou. Mám je tedy narovnat, zastřihnout a pustit (nechat zase ohnout)?
Ohnuté vršky po zimě a první stříhání, 13.4.2010
Dobrý den. Chci se zeptat zda se samy narovnají ohnuté vršky thují. Mám thuje Smaragd cca 2 m vysoké a po zimě mají některé ohnuté vršky (30-40 cm shora, třeba i do pravého úhlu). Chtěl bych je letos poprvé zastřihnout a nevím zda mám čekat až se... celý příspěvek >
Přesazování thůjí, 29.4.2009
Dobrý den. Chci se zeptat zda je ještě možno v tuto dobu (konec dubna) přesazovat thuje. Jedná se o thuje smaragd, cca 2 m vysoké, koupené u nás u zahradníka, který je má na poli (přímo přede mnou je vyryje).
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika