Příspěvky uživatele - RadekH

Rajčata Vilma - žloutnutí až zasychání listů, 14.8.2012
Přesně jak píše kolega, Vilma je jedna z nejrannějších odrud a v tuto dobu má již nelepší období zasebou.
Skudci na paprike, 19.5.2012
Vážení mám letos šílenej broblém ze mšicema na paprikách. Asi před dvouma měsícena se mi na paprikách oběvily mšice a doposud se mi nepodařilo se jich zbavit. Když sem je oběvil tak sem použil přípravek KARATE opakovaně 2 z odstupem týdne a to... celý příspěvek >
Chladné počasí sběr paprik?, 9.10.2011 Obsahuje fotku
Otrhat papriky rostou jen nad 10st. pod 10st. se nachladí a už nerostou.
Co vaše réva?, 10.7.2010
Zdravím mám takvej dotázek na nějakého letitého vinaře. Dnes jsem si všiml, že reva začala letos již podruhé nasazovat na květ. Je to nornální? Jíž teď má plno hroznů a teď tohle nam to nechat nebo ty druhé květy odstříhat? Setkal se stím už někdo?
Cuketa zahnívání plodů, 9.7.2010
Mám ten samej problén, pěstuji na cerné tex. zalévám jen ke kořemum
Vyštipování zálistků u rajčat pro začátečníky, 27.6.2010
Skuste si spomenout jak velký byl ten plod ze kterého máte ta seminka. Keříčková odrůda má spravidla plody velikosti větších kuliček hrozmů. Pokud to byl plod velikosti větší než je vejce tak to bude odruda tyčková. Vzhledem velikosti rostliny jakou... celý příspěvek >
Vyštipování zálistků u rajčat pro začátečníky, 16.6.2010
Ja sem to vyřešíl tak že k jené opoře dávám dvě rostliny je to to samé jako nechat boční výhon jen to má tu výhodu, že každá má svůj kořen a ne, že jeden kořen musí živit 2-3 rostliny.
Vyštipování zálistků u rajčat pro začátečníky, 15.6.2010 Obsahuje fotku
Tohle všechno kromě horního růstového
Uhorky, 23.5.2010
Letos je nějakéj špatnej rok, mě taky odešla polovina sadby okurek salátovek i nakladaček.
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 22.5.2010
Jsou chráněny jen zestram a ty světlé kapky to je opravdu postřík bohužel již zaútočila plísem tak sem je musel ošetřit Rodomilem MZ.
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 21.5.2010 Obsahuje fotku
Jsem z kladna
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 21.5.2010
Ten postřík proti plísni je namístě, protože septoriová skvrnitost rajčat (plísňové onemocnění) totiž již zaůtočila. Toto počasí vlchké a chladné má totiž ráda.
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 21.5.2010
Já je mám venku už 3 týdny. Vubec je nepřikrývám prostě volně na záhoně na netkané tex. a v tuto chvíli jsou 1m vysoká a kvetou. (při výsadbě jsem je zapouštěl ca40 cm hluboko.)
Papriky už ven?, 10.5.2010
Mám dotazek, v sobotu jsem přemístil papriky ven do skleníku ať se otuží než půjdou ven a dnes jsem na některých rostlinách narazil na svetlé fleky na horních listech. V čera to na sobě určitě neměli. Neví někdo o co se jedná co se jim stalo?
Jak to u Vás vypadá s nakvétáním slivoní - švestek, pološvestek?, 6.5.2010
V loni na podzim, sem zasadil mladou svěstku a zajímá zda někdo neví kdy začne plodit. Jestli až druhým rokem nebo ještě později. Předem díky za odpověď
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika