Příspěvky uživatele - jagi

Kopretinovec - zimování, 21.2.2011 Obsahuje fotku
On špatně přezimuje, nejlepší je na podzim zapíchat řízky do hlíny, a teď už mám krásné nové rostliny.
Jak dlouho klíčí mračňák?, 27.2.2010 Obsahuje fotku
Já jsem ho vysela asi před čtyřmi roky, ještě jich pár mám v květináčích, zimuju jako oleandry atd., ostříhané. Teď už je mám v teplejší a světlejší místnosti, některým už raší lístky, některým ne, uvidíme. Moc velké jsem je nikdy neměla, řekla bych... celý příspěvek >
Číhání na jaro, 15.2.2010
Hrozně se těším na jaro, nemůžu se dočkat, už ten sníh nenávidím.
Pampas - vyraší ještě?, 14.5.2009
Taky mi obrůstá řídce od krajů, uvidíme.
Předpěstování cypřišku letního, 27.4.2009
Mám stejnou zkušenost,, před lety jsem také vysela a nedočkala se ani jedné rostlinky, pak už jsem to nikdy nezkoušela, tak neporadím
Lilie - prosba o rady, 8.4.2009
Lilie ještě neraší, trvá jim to déle. Já bych se ráda zeptala, kdy je nejlepší je přesadit, když je chci dát jinam, třeba po odkvětu???
květina na úpal, 29.3.2009
Fuchsie ani cuphea to není, ale co??, není to nějaký dračík??
Pnoucí letnička Asarina, 29.3.2009
můžeš ho dát do truhlíku jako převis, nebo se může plazit nahoru, když se bude mít čeho přichytávat. Ze začátku roste hodně pomalu, ale pak to dožene. Některé jsou droboučké (fialová), některé celkem robustní, já měla loni růžovou a bílou, ty měly... celý příspěvek >
Popínavá letnička do suché půdy, 29.3.2009
Já mám na suchém místě u drátěného plotu hrachor, ale vytrvalý, takže ne letnička. Sela jsem ho před pár lety a moc jsem nedoufala, že tam půjde. Kvete růžově, vyroste výš než plot, občas ho někde trochu propletu nebo přivážu, na podzim uřežu téměř u... celý příspěvek >
Třapatka srstnatá Praire sun, 29.3.2009
Tak mám radost, Gabčo dík za fotky, mám poprvé vysetou a výška zatím asi centimetr, ale už se těším, ještě to sluníčko kdyby svítilo...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika