Příspěvky uživatele - Ella

Růže na loubí, 21.7.2009 Obsahuje fotku
Aloha ma pekne zbarveni, mam ji teprve rok tak zatim nic moc na vysku ale barvu ma hezkou.
Nahéma, 18.7.2009 Obsahuje fotku
K porovnani pridavam moji Big Purple.
Jaké trsovité rostliny vysokého vzrůstu s nenáročným pěstováním - odolné mrazu?, 24.5.2009 Obsahuje fotku
Navrhla bych Kniphofia ja to takova trava se sirsimy list, kvete jednou rocne, je nenarocna.Jednou rocne odstranit suche listy a odkvetle stonky.Da se rict ze poroste vsude ale kdyz ma vic vody tak je vetsi a kvety take.Ella
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 22.5.2009
Podle mne to potrebuje vsechno vykopat a rozdelit, je jich moc na jednom miste, bude to dost namahave protoze je jich hodne Ja moje vykopavam asi tak kazdy treti rok kdyz se rozmnozi delam to na podzim ale jestli vam nepokvetou tak to muzete udelat i... celý příspěvek >
Callistemon - štětkovec, 21.4.2009 Obsahuje fotku
Po precteni jsem si rekla ze vas asi trochu s temy navody na pestovani strasi.Tato rostlina je mnohem odolnejsi nez vam rikaji, ja ziju v Australii nase nadmorska vyska je 1200 metru, pada snih a mrzne nase stesti je v tom ze snih dlouho nezustane... celý příspěvek >
Stříhání starších pnoucích růží, 4.4.2009 Obsahuje fotku
Z vlastni skusenosti muzu doporucit Sophy's Rose. Kvete od jara az do podzimu nemam sni zadne problemy.Dalsi hezke jsou Kathryn Morley- Svetle ruzova, Summer Song -Oranzova, Charles Darvin -Zluta je jich opravdu mnoho.
Pnoucí růže - rada, 26.3.2009 Obsahuje fotku
Klidne by se dalsi ruze jeste vesla.Opakovane kvetouci zluta se jmenuje Golden Shower (Zlaty dest)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika