Příspěvky uživatele - jarda-motýlek

Fíkovník, 11.6.2009
omlouvám se... nevšiml jsem si komentáře... z počátku jsem dával mletý vápenec a běžné NPK, po pár letech už jen sem tam když si vzpomenu tak pohodím NPK... je to v podstatě plevel :-)) ale na začátku jsem si dovezl z Chorvatska tu jejich červenou... celý příspěvek >
Fíkovník, 12.5.2009
... no, dorůstá mi také hodně přes dva metry, ale tahle zima byla pro fíkovník nepříznivá, tak všechny na našem svahu vymrzly asi do výšky 20 cm od země... ale v pohodě už raší a stačí ořezat nad silnějším živým výhonkem a plody budou - i když... celý příspěvek >
Liči, 9.2.2009
mám podobnou zkušenost... tři kousky mám už dva roky, stagnují, ale teď jsem je byl prohlédnout, a jakýsi náznak růstu nového výhonku tam je... budu informovat... mám je na chodbě - přes zimu asi 15-18°C...
Fíkovník, 6.2.2009
co kdybyste obrátila logiku zimování - nechat venku a schovávat jen při větších mrazech???  ... normálně mi venku nahazují listy až koncem dubna... i později... myslím si, že letos to můžete vyřešit i zakrácením loňských prýtů (pokud by se... celý příspěvek >
Fíkovník, 3.2.2009 Obsahuje fotku
omlouvám se, ten obrázek mi "ujela myš" - do téhle diskuze jsem vkluzl teprve před pár dny, takže ještě některé finty nezvládám - pokusím se opravit :-))... bydlím v Napajedlích, fíkovník mám na jižním svahu asi 220 m.n.m.  ... tím, jak... celý příspěvek >
Fíkovník, 2.2.2009 Obsahuje fotku
no, mám fíkovník na zahradě už snad 20 let, od druhého roku pravidelně plodí, loni jsem sklidil snad 10 kg... mám jej normálně venku, mezi kameny, některý rok vymrzne skoro až k zemi, ale poslední tři či čtyři roky přezimoval i s nasazenými plody,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika