Příspěvky uživatele - omorika

Wollemia nobilis - zkušenosti s pěstováním, 27.1.2012
Myslim, že filozofie o komerčním využití zahradníky nezajímá. Dovezli mi Wollemi jako spoluzavazadlo přímo z Australie, kde se dá koupit přes poštu na dobírku. Již dvě zimy ji mám v bytě na parapetě, pravidelně ji rosím a v létě je v zahradě pod... celý příspěvek >
smělek sivý, 28.1.2009
Smělek je spíše sbírková travina. V katalozích je překrásná. Nechce se ji růst na každem stanovišti. Chce to vyzkoušet. Sadí se do skupin. Má krásné květenství, ale po odkvětu cela tráva "škaredí" do konce roku. Trochu pomůže květenství včas ořezat.... celý příspěvek >
Okrasná tráva - grazieva?, 28.1.2009
Pěstuji mnoho druhů Miscanthusů a taky GRAZIELLU. Patří k trávam mrazuvzdorným, vitálním, které kvetou každy rok,  je v základnímu sortimentu. Zvláštní je tím, že květní laty jsou poměrně vysoko nad listy. Protože mám různých miscanthusu hodně... celý příspěvek >
canny, 25.12.2008
Pěstuji dlouho canny. Pokud jste někdy viděli knihu jen o cannách, prosím o její název. Děkuji.
Okrasná tráva - střihání na podzim?, 25.12.2008
Doporučuji uplatnit pokus-chyba. Hodně je vlivů na přezimovani různých druhu travin v našich oblastech/ severní Morava 800mm srážek/. Stálezelené stříham zásadně v předjaří. Ostatní kdykoliv po novém roce když není sníh a nemám problémy s... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika