Příspěvky uživatele - Pavel Daniel

Žloutnutí resp. zbělení na zahradě, 16.6.2014 Obsahuje fotku
Neda mne to a musim sem pripojit svuj dotaz. Pred 14 dny jsem si tak nejak vice zacal vsimat svoji revy kde jeden ker byl u mladsich listu obdobne zezloutly jako tady. Zacal jsem to resit na foru o reve a hledat informace cim by to mohlo byt... celý příspěvek >
Žába vs pták, 2.7.2012
Tak asi je to obyc skokan skrehotavej ale to ze zere ptaka to teda vidim prvne.... Skokan skrehotavy ocividne zezere kde co - jak jsem se docetl tak celkem bezne i mysi...
Žába vs pták, 2.7.2012 Obsahuje fotku
Musel jsem se prihlasit nejde sem vkladat vic fotek
Problémy s filtrací a prosba o radu zkušenějších, 1.3.2012 Obsahuje fotku
Mrknete tady - mam to lehce podobne :-)  Tzn. na melcine byla na kacirek zahloubeny prostor a rostly teren se pak zvedal a vytvoril tak prirozenou zabranu proti sesouvani kacirku - navi jsou tam pak kameny - ale ty jsou spis na zakryti toho... celý příspěvek >
Co je révě?, 10.7.2011 Obsahuje fotku
Chtel bych se take pripojit s prosbou o radu - co je reve - nejspis se jedna o vicero druhu napadeni. Co jsem tak procital tak by se mohlo jednat o : nedostatek zeleza - halcivce revoveho a to posledni tedy nevim. Co myslite vy a jak ted... celý příspěvek >
Jak vylepšit špatnou filtraci jezírka?, 10.4.2011
No my ted zaciname treti sezonu, celkem sem vysazoval okolo 60 druhu rostlin - od kazde 2-3 a celkove mne jich ted v jezirku roste ka 60 a druhove se to omezilo tak na 20 druhu. Rostou zatracene pomalu a to i rakosy, nejlepe se dari vodni mate - tu... celý příspěvek >
Vortex, 9.4.2011
Davam tady odkaz na fotodokumentaci neceho podobneho co jsem realizoval. Je potreba vymyslet jak to budete mit usazene, sam nema zkusenosti jak by to melo byt asi v nejake prostorne betonove sachte aby v pripade nejakeho problemu to slo demontovat.... celý příspěvek >
Kořenový filtr na 15m3, 28.1.2011 Obsahuje fotku
Chtel bych se sem vecpat se svym dotazem. Za svym jezirkem jsem vybudoval betonovou sachtu na filtraci siroka cca 1m, vysoka 1,2m a dlouha cca 1,4m. Jeji horni hrana je cca 10cm nad hladinou. Do ni ve spod usti trubka z jezirka na kterou jsou... celý příspěvek >
Kořenový filtr na 15m3, 25.10.2010 Obsahuje fotku
Osobne zvazuji model s vertikalnim proudenim - smer nahoru - predpokladam tam lepsi moznost odkalovani - proplach shora dolu. Sberne zlabky chci nahradit drenazni trubkou, ale kvuli kolisani hladiny je budu muset schovat cca 25cm pod hranu prelivu... celý příspěvek >
Roncet révy, 17.7.2010 Obsahuje fotku
Vloudim se sem se svym prispevkem - kdyz jsem videl fotku nahore tak jsem si rikal to je jako to moje, mam ale 15 sazenic a jedna, ktera je uz druhym rokem a roste celkem pekne ma dole nekolik listu ktere vypadaji takto viz. priloha. (omlouvam se... celý příspěvek >
Fotogalerie zahradních jezírek, 30.6.2010 Obsahuje fotku
Pridavam aktualni fotku naseho, jeste nedodelane - neni cas, bordel okolo, "filtr" - sudy po zime tekly,  tak sem je supl primo do jezirka a jeste neopravil... no ale vsechno bude, casem.
Doma dělané filtrace, 7.6.2010
No zhruba je to takto jen jsem to rozsiril do sirky na nejakych 800mm a v realu to sito vyslo vic zkosene. Pokud si to budete navrhovat sam - doporucuji okouknout profi reseni a pak si to namyslet na vas prostor a udelat model z papiru v meritku -... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, 7.6.2010 Obsahuje fotku
Tak jsem pridal dalsi kousek do systemu filtrace mehoj jezirka - "home made" - filtraci se spadovym sitem. Sito je zatim hlinikova tkanina z kovomatu s oky cca milimetr - zatim to splnuje svuj ucel - odlucuje to shluky ras, ktere projdou... celý příspěvek >
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 20.4.2010 Obsahuje fotku
Jen pro predstavu - tady jde opravdu o trosku jiny rosah :-) - ty presuny zeminy jsou opravdu obrovske. Jen pri vzpomince na to mne boli zada :-D
Choroba - cerne tecky na vetvickach a kminku, 7.4.2010 Obsahuje fotku
Tak konecne.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika