Příspěvky uživatele - Monďa

Magnolie - pěstování a střihání, 18.9.2008
Dobrý večer, tchánovci mají na zahradě hooodně velkou magnolii (min 5m do výšky i do šířky) a nikdy ji nestřihali a velmi bohatě kvete každý rok. Jen jsme třeba odstříhli ulomené, či poškozené větve, nebo jen zakrátili aby se okolo dalo projí (stojí... celý příspěvek >
Rakytník řešetlákový, 7.9.2008
dobrý den, také bych si chtěla vysadit rakytník do volně rostoucího živého plotu. někde jsem četla, že mají být 4 samice a 1 samec. ale jak můžou být daleko od sebe?
co se starými švestkami?, 5.9.2008
můžu dotaz, a jak správně prořezat? Když jsem chtěla jít po každé suché větvi, až se dostanu tam odkud roste, abych ji odřízla, tak bych musela snad všechny větve uřezat. Nevíte, čím to může být, že je tam spousta suchých větví? A co s tou černotou,... celý příspěvek >
volně rostoucí živý plot, 5.9.2008
dobrý den, nemyslím si že bych své děti vychovávala ve skleníku. Na vesnici jsem vyrůstala a ted s manželem zase bydlíme na vesnici. Děti mám ještě malé (3roky, 1rok), takže je samotné moc nikam pustit nemohu. Samozřejmě že na zahradě mají... celý příspěvek >
volně rostoucí živý plot, 4.9.2008
Dobrý den, potřebuji vysadi necelých 40m živého plotu. Výška 2 až 3 m.  Chtěla bych volně rostoucí, částečně opadavý. Ale nějak nemohu najít neopadavé rostliny, které by nebyly jedovaté. Stálezelené rostliny, které nemají jedovaté plody (kvůli... celý příspěvek >
co se starými švestkami?, 4.9.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Koupili jsme pozemek, na kterém rostou staré švestky (4ks), pak nějaké špendlíky, či co to je. Ale na mě působí švestky trošku nezdravým dojmem. Na listech jsou začernalé, hodně větví je proschlých. Na jaře... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika