Příspěvky uživatele - Jardín

Poraďte, 2.7.2009 Obsahuje fotku
Proti strupovitosti se doporučuje stříkat po odkvětu ve 14ti denních intervalech, vlhko tuto chorobu podporuje.  Mně se to letos podařilo asi 3 týdny po odkvětu, druhý postřik rovněž za stejnou dobu, ale ten mi do deště vydržel asi 1 den. Další... celý příspěvek >
euphorbia pryšec, 5.11.2008 Obsahuje fotku
Nechejme hosta 122 v nevědomosti, jakýpak že to ten pryšec je, patrně skutečně půjde o Euphorbia trigona, takže ani "stříhání" bych nedoporučoval. Vysoké květiny potřebují často oporu. Zapíchnutý "klacek" obvykle... celý příspěvek >
Zázraky v zahradě, 12.10.2008 Obsahuje fotku
...tak já ještě ty dvě slíbené.
Zázraky v zahradě, 11.10.2008
...nefotím zrcadlovkou, Pentaxem 555. Dvě fotky tam nějak nešly, tak snad později.
Zázraky v zahradě, 11.10.2008 Obsahuje fotku
Samozřejmě, že nemám na mysli zázraky v pravém smyslu slova, jako například návštěvu klokana či léta znesvářené tchýně, ale zázraky všedního dne, které pro mnohé ani zázraky nejsou či plynou kolem nich bez povšimnutí. Vždy mě potěší nějaká návštěva... celý příspěvek >
Kalifornské žížaly, 5.10.2008 Obsahuje fotku
...já jen jak vypadají ona plněná jablka, o kterých se zmiňuji ve svém starším příspěvku.
Copak to je za keř?, 29.9.2008 Obsahuje fotku
Já bych se s dovolením svezl při panu Jaroslavovi, jelikož také nevím a také vám děkuji. Při mé skromnosti mi postačí pouze název keříku, který nekvete (alespoň ne mně) a není prý mrazuvzdorný.
Kalifornské žížaly, 31.8.2008 Obsahuje fotku
Nevím jak vám, mně značnou část práce v kompostu odvádějí tyto žížalky. Pracovně jim říkám Jůlinky. Nepátrám v jejich předcích (ani zadcích), takže vůbec nevím, zda je jejich původ přímo emerický, ryze kalifornský nebo jejich předci vyrostli na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika