Příspěvky uživatele - goldenka21

Žloutnutí wistárie, 4.6.2009
pes se k ní nedostane, ale zjistili jsme že po týdenním nezalití se její barva zlepšila jenomže teď je zase dost deštivo a tak opět žloutne. Spíš je teda asi přemokřená. No snad to přežije
Žloutnutí wistárie, 12.5.2009
měsíc mám vysazeou wistárii, která narostla asi o 20cm a krásně se jí dařilo. Jenže dneska jsem si všimla že jí žloutnou listy a jako by usychají. Momentálně ji zalévám aby měla dost vody než se pořádně rozroste. Myslíte že je to tím? Nebo naopak... celý příspěvek >
Skalková azalka, 7.5.2009
dostala jsem skalkovou azalku, už krásně kvete. Chci si ji vysadit do skalky jen nevím na jaký stanoviště. Dočetla jsem se že do stínu, ale to se mi moc nezdá. Řekla by jsem že taková kvetoucí bude chtít slunce? Nevíte někdo kam s ní? A jak je pak... celý příspěvek >
datlovník, 10.1.2009
krásnej! ten můj je pořád chudák tak snad se dá přes léto pak dokupy. a to za ním u tý televize je mišpule? Mám ji taky ale jen malou a moc mi neroste
kávovník, 28.12.2008
tak tím přelitím to není tak teda už nevím
kávovník, 22.12.2008
myslíte tím jako přelití? kytky nerosím po špatný zkušenosti s plísní na listech.zalívám až sklopí listy mírně.to jsem se kdesi dočetla. možná mají malej květník.zkusím přesadit a podívat se na kořeny
Fikus benjamin - bílé chomáčky na spodní straně listů, 21.12.2008
jo to znám a v těch chomáčkách jsou malý bílý broučci. teď si přesně nevzpomínám jak se jmenují, ale měla jsem je na 2kávovnících a výsledek je takový že má asi 10 napůl zdechlejch listů.taky jsem stříkala a otírala ale bezvýsledně.ty potvory jsou i... celý příspěvek >
kávovník, 21.12.2008 Obsahuje fotku
moc prosím o radu mám doma 2 kávovníky a oba dva začínají opadávat.rostou jim nové listy ale jsou takové flekaté a nakonec zhnědnou jako když uschnou a je po nich.myslela jsem si že je to hnojivem, zálivkou, nedostatkem světla nebo něčím takovým, ale... celý příspěvek >
je to sviluška?, 24.9.2008
prohledala jsem internet a skutečně to bude červec. Dle návodu jak se jich zbavit jsem jich co nejvic odstranila ručně, zbytek postříkala Mospilanem. Někdo uváděl že je na to dobrý a jiní zase že vůbec nepomáhá.Teď jsem zvědavá co se bude dít. Taky... celý příspěvek >
je to sviluška?, 23.9.2008
Doma na kytkách se mi objevili takový malý krémový ovální broučci kteří nejsou vidět protože jsou schovaní pod takovým malým chomáčkem jako když vaty. Jedná se o svilušky nebo o co? Čím je zlikviduji? Doma mám fungicid ale ten asi nebude to pravý???... celý příspěvek >
datlovník, 6.9.2008
popravdě řečeno ani nevím co mám za druh.Dostala jsem ho jako dárek a popiska k němu nebyla.Myslela jsem si že by šlo o ten datlovník kanárský.Dá se to nějak zjistit? U kmene má takový ostrý trny.Zrovna včera jsem se o tom přesvědčila když jsem mu... celý příspěvek >
datlovník, 5.9.2008
na internete je hromada stranek kde radi ze se ma rosit
datlovník, 4.9.2008
moc děkuji doufám že se zachrání a rosit už ji teda nebudu.já myslela jak jí dělám dobře když ji každý den rosím.
datlovník, 31.8.2008 Obsahuje fotku
tak jsem se to snažila nafotit co nejlépe bohužel lepší to asi nebude-foťák máme nic moc.První fotka je list ze spodu a druhá zhora.Děkuji za váš zájem.budu ráda když mi poradíte co s ní
plíseň datlovníku?, 26.8.2008 Obsahuje fotku
Prosím o radu co si kdo myslí že je na listech mého datlovníku a jak se toho zbavit?nerada by jsem o něj přišla.roste rychle ale během krátké doby dostane takovou našedlou barvu a ty listy pak vypadají jak na obrázku.může to být plíseň?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika