Příspěvky uživatele - Š.K

Roubování okurek na tykev 2014, 6.4.2015
Okurky a melouny roubuji téměř 10 let na podnože Sprinter, Herkules a dříve i Atlas. Za celou dobu jsem nespozoroval a ani nikdo z mých blízkých chuť, negativně ovlivněnou podnoží.
Melounoviště 2011, 29.7.2011
Taky myslím, že měla být shodná. Kdyby tomu tak nebylo, tak by na jedné rostlině mohlo být několik různých plodů, podle toho z kterého květu včelka zrovna letěla.
Ekologická ochrana rajčat, 8.6.2011
Letos zkouším Polyversum, ale nemám s tím zatím žádné zkušenosti. Má to už někdo vyzkoušené?
Melounoviště 2009, 30.9.2009 Obsahuje fotku
Tak už jsem utrhnul posledního šišouna  Nebyl nějak extra velký. Měl 7 kg. Chuť výborná, ale nevýhoda této odrůdy, že má hodně velká semena  Tak zase za rok 
Pěstování melounů v Praze, 30.9.2009
Ten váš meloun asi bude tykev 
Melounoviště 2009, 21.8.2009 Obsahuje fotku
Tak šišouni už jsou trošku větší, už jsou dlouhé přes 30 cm, ale jinak se mi ostatní melouni letos moc nedaří  Ještě přikládam foto speciální odrůdy Melounus Rose, s krásnými velkými květy 
Melounoviště 2009, 5.8.2009
Semínka Charleston Gray jsem koupil v Makru, ale tam prodávají semínka jen asi dva měsíce v roce. Doma jsem rostlinky rouboval na tykev Sprinter. Na jedné sazenici je 8 melounků, ale jsou malý, tak nevím jestli stihnou dozrát.
Melounoviště 2009, 5.8.2009 Obsahuje fotku
Ještě jsem tu neviděl žádné "šišouny" tak přidávám pár fotek.
Roubovaný meloun, 28.9.2008
Návod na roubování okurek je zde: www.e-knihovnicka.cz/nej/06_okurky/roub.htm Melouny se roubují stejným způsobem.
v jakém stadiu máte melouny?, 2.8.2008
Zaštípnutí znamená větší plody, protože všechna výživa jde do plodu a ne do listů.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika