Příspěvky uživatele - Martina Klásková

co to může být za brouka?, 25.5.2008
na ovocných stromech máme černooranžového létavého brouka s delšímy tykadly. Nevíte náhodou jesli to nejni nějaký z mnoha škůdců?? děkuji
Kuna, 24.5.2008
Fakticky jo??? tak to asi nalíčím pasti na krysy!!!
bakopa, 23.5.2008
koupila jsem si bakopu myslíte, že na západě se ji bude líbit mám samozavlažovací truhlíkky. Děkuji
minikivy - poradit, 22.5.2008
tak já už teda nevím co mám!! actinidia deliciosa já myslela, že je to mimikiwi. JInak po překladu je to opravdu samosprašná odrůda. A v květinářstvi se o té odrůdě nic nikde nedopídili. Tak jsem to riskla a koupila si sazenici. Rozhodně dám vědět po... celý příspěvek >
minikivy - poradit, 22.5.2008
Jo bylo to tam napsaný, ale anglicky tak jsem to zkusila napsat sem a dozvědět se od někoho zkušeného.
Podzemnice olejná, 18.5.2008
Mám doma staré buráky tak myslíte kdybych je vyloupala a nechla namočit, že by mě pak rostli???Díky za radu
kandské borůvky, 11.5.2008
dnes jsem dala k borůvkám rašelinu, ale byla namíchaná s pískem nevadí to??? pevně věřím, že ne!!! rašeliny je dosti.
rajčata kdy s nima už ven?, 11.5.2008
Myslíte, že už je vhodná doba dát rajčata ven??? díky!!
můžu to upotřebit?, 11.5.2008
sousedi malovalai a měli na úklid hobliny mohu je upotřebit ikdyž tam jsou ještě zbytky malby?? Ale k čemu???Díky
postřik, 11.5.2008
Chtěla bych se zeptat jeli je možno ještě stříkat proti pilatce?? už asi ne co?? tak jsem to propásla už vidím nějaké napadené!! hrůza!! díky!!
zničená levandule, 4.5.2008
Chtěla bych se poradit koupila jsem si dvě krásné levandule a po 14 dní to bylo v pořádku, ale pak jsem přišla na to že je polámaná. Je možné, že to udělali kočky?? Jinak mě nenapadá kdo by to mohl poničit!! Moc děkuji za jakékoliv zkušenosti!!
Kdo to je?, 20.4.2008
Prosila bych o radu někdo nám odkousává květy u třešní máme jich sice dost, ale je to divné!! Já si myslím jesli to nejni květopas, ale ten je na jahodách. tak se ptím vás zkušených!! A jaký postřik na to!!  Děkuji!!
čínský karafiát, 20.4.2008
Tak to jsem přesně potřebovala se dozvědět.Moc děkuji!! díky
Noční mrazíky, 19.4.2008
děti dopadly dobře a stromky to se ještě uvidí!! díky!!
Jsem se divila, 19.4.2008
to jste mě teda moc udivili, že jse cibule tulipánů vyndávají ze země!! A ještě nějaké cibuloviny se vyndávají ???
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika