Příspěvky uživatele - Maruš

boulovitost kořenů zeleniny, 27.10.2008
Letos jsme měli při sklizni kedluben na kořenech boule. Prosím o radu, jak ošetřit záhon a za jak dlouho opět na napadené místo vysazovat zeleninu.
Hniloba letních jablek, 6.8.2008
Máme 2 stromy letních jablek. Letos je úroda dobrá, ale trápí mě to, že jablka hnijí již na stromě. Co dělat, abychom tomuto zabránili. Nebo si strom tímto sám reguluje počet plodů? Díky za radu. M.
Škůdci na listnáčích, 5.6.2008
Děkuji za odpovědi. Je to opravdu chroutek letní, našla jsem to i v encyklopedii. Bohužel si nejvíce pochutnává na podzim vysazené slivoni, okusuje listy, kterých není ještě zrovna moc a ty pak opadávají. Před chvíli jsem je byla zase... celý příspěvek >
Škůdci na listnáčích, 4.6.2008
Prosím o radu. Listy nových mladých stromků nám okusuje brouk asi 1 cm velký, hnědý, trochu vypadá jako malý chroust. Ale není. Prý je to asi zlatohlávek, nevím. Jak ho odlákat? Díky za případné rady. M.
čínský karafiát, 19.4.2008
Čínské karafiáty pěstujeme pouze ze semínek, ale z kupovaných. V létě je vysejeme do truhlíčku a když vzejdou, přepikýrujeme na záhon. Tam přečkají pod chvojím zimu. Sazenice jsou krásně silné a již se těšíme až pokvetou.Někdy kvetou i další... celý příspěvek >
Malvazinka, 6.4.2008
Prosím o radu, zdali slivoň Malvazinka na podnoži Myrobalán je samossprašná? Na zahradě jsou modré podlouhlé velké švestky, bohužel neznám název. Děkuji za odpověď. M.
Hrušeň Clappova, 5.4.2008
Děkuji Vám všem za příspěvky. Zde se dozvím více než od prodejce, který mi řekl, že 1 ks stačí.Takže dokoupím ještě jeden stromek, ale jaký? Zde na Karlovarsku nastupuje brzy zima. Ta konference by mohla stačit dozrát? Panu Vysloužilovi přeji hodně... celý příspěvek >
Hrušeň Clappova, 4.4.2008
Zakoupila jsem si 1 ks hrušně CLAPPOVA. Žádnou jinou na zahradě nemáme, ani nevím, zdali je i v blízkém okolí.Nevím, zdali je samosprašná či nikoliv. Při koupi mi bylo sděleno, že 1 stačí.Jak je to s pěstováním v nadm.výšce 540 m? a za jak dlouho se... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika