Příspěvky uživatele - Jarčaa

Ovisnute kalanchoe, 12.5.2008
Mám kalanchoe již několik let,(různé barvy), též souhlasím s předchozími radami : uřízněte vrch a já hned dávám do hlíny - roste dobře, chce sluníčko..Mám je i v truhlíku namíchané barvy - vypadá to moc pěkně. Hodně zdaru při pěstování přeje... celý příspěvek >
Dracena a hrubý kmeň, 6.5.2008
Táhne-li se rostlina do výšky, má nedostatek světla (rostlina na zemi pod oknem). S tím zhrublým kmenem Vám neporadím, ale je hezké, když pod vytáhný kmínek nebo chcete-li pod holý kmínek zasadíte nějakou drobnolistou popínavku a ta se po kmeni pne.... celý příspěvek >
Gardenia, 6.5.2008
Máte někdo zkušenosti s pěstováním gardenie? Je to moc pěkná rostlinka a hezky kvete a voní. Díky za informace. Jarka  
Odstranění pařezu, 25.4.2008
Díky moc za cennou radu, hned vyrazím sehnat nějakého pořádného trpaslíka..., ale opravdu na to já moc nejsem. Mějte se, zdravím Ferdu Mravence, i ostatní... Jarka          
Odstranění pařezu, 22.4.2008
Nevíte náhodou někdo, jak se zbavit pařezu jinak než vykopáním.? Díky Jarka
Poraďte mi s odrůdou ořechu, 12.4.2008
Koukla jsem se do nějaké literatury, a vytypovala jsem též odrůdu Mars. Pak jsem šla najisto zakoupit, ale již neměli pouze Lake, Apollo, a ještě jeden, vzala jsem si ten Lake, dle Vaší rady. Dle různých příspěvků je na něj samá chvála, tak doufám,... celý příspěvek >
Kdy ostříhat pokojový ibišek, 12.4.2008
Já jsem měla ibišků plné okno a různé barvy,.Bohužel již nemám napadla mi jej molice (pěkná mrcha). Musela jsem zlikvidovat. Mám ale zkušenost, že nejlépe ostříhat konec ledna či v únoru a nebát se klidně dost, kvete pak nádherně. Přihnojuji... celý příspěvek >
Poraďte mi s odrůdou ořechu, 14.3.2008
Prosím, poradte  mi s odrůdou ořechu královského, chtěla bych ořech (plod), velikostí velký, a tzv. papírák? Také, aby nebyl moc náročný na pěstování a údržbu. Existuje nějaká dobrá odrůda, popř. kde ji sehnat. Děkuji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika