Příspěvky uživatele - allan

Amarant jedlý, 17.1.2018
Je mi jasné, že to nebude žádná sláva ale když mám kde sázet.
Amarant jedlý, 17.1.2018 Obsahuje fotku
To není on těch je v nabídce dost, jedná se o tento druh amarantu vhodný i ke krmení králiku atd.
Amarant jedlý, 16.1.2018
Ahoj poradíte kde sehnat osivo amarantu jedlého díky
Vadnoucí třešeň, 14.7.2017 Obsahuje fotku
Zdravím mohu poprosit o radu, mám třešeň 3 roky krásné nahodila na květ a velice slušně urodila.A najednou začla vládnout co se mohlo stát?
Čmelík, 17.1.2015
Ahoj poradíte jak zbavit psa čmelíku?Koupil jsem čmelikostop ale tím mohu tak vystříkat místa kde leží, ale to co jí leze po těle nevím jak.
Nahořklá slivovice, 24.12.2012
Ahoj jelikož jsem se k pálení v loňském roce nedostal, řekl jsem si že to spojím s letošním pálením.Dvouletý kvas ze švestek, uložený na jednom místě spolu s letošním kvasem. Ještě štěstí, že jsem pálil jako první dvouletý kvas po nějaké době mi bylo... celý příspěvek >
Je to choroba?, 2.9.2012 Obsahuje fotku
Ahoj můžete mi prosím někdo poradit o co jde? A zda se to dá nějak léčit, děkuji
Automat na otvírání kurníku, 28.2.2012
Někde jsem zahlíd různé druhy mechanismu na otvirání kurníku.Jelikož jsem postižený a nechce se mi večer a brzo ráno otvírat kurník uvítal bych nějakou pomoc.Pokud někdo máte nějaký nápad popřípadě fotku plánek, budu velice rád.Díky
Kohout, 28.12.2011
Můžete poradit jakého kohouta? co jsme zatím měli tak jsme museli zlikvidovat.Byli strašně útoční, stačilo se k němu otočit zády a už jsem ho měl na hrbu. 
Při startování tahá za šňůru, 31.8.2011
Mám ten samý problém, ale když povolím svíčku, téměř jí vyšroubují tak odpor zmizí.Když jí pak křovinořez nastartují tak šlape jak hodinky a startování při teplém motoru už odpor skoro neklade.
Kultivátor MS 06.1 - Mountfield, 24.3.2008
Díky moc, to co potřebuji vědět jsem bohužel na stránkách Mountfieldu nenašel.Prošel jsem to podrobně, lepší bude když zajdu přímo do Mountfieldu a seženu si tu příručku.Potřebuji jak se co kde připevňuje pro určitý typ práce.Kultivátor jsem zdědil... celý příspěvek >
Kultivátor MS 06.1 - Mountfield, 24.3.2008
Dobrý den. Stal jsem se vlastníkem kultivátoru zn.Mountfield MSD-419, to označení si nejsem jistý zda je správně.Ale dle babičky je to jeden s prvních kultivátorů od jmenované firmi.Samotný stroj je ve vynikajícím stavu a je k němu veškeré... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika