Příspěvky uživatele - Pepa-s

motorová pila, 6.1.2009
pana JS  jsem poslechl a ms 270 jsem moc spokojen.
motorová pila, 6.1.2009
stihl a husgvarna jsou ve stejné kvalitě to je tady nekonečná diskuze akorát vybrat tip který bude stačit na tu danou práci,  člověk se s tím trochu naučí a hned má vyšší nárok  na výkon pily s tím je potřeba počítat potom se to řeší... celý příspěvek >
motorová pila, 6.1.2009
Letos jsem koupil stihl ms 270 dal jsem tady na rady jednoho odborníka a jsem spokojený. Pokud chcete aby vám šla práce trochu od ruky tak moc slabou nekupujte, prodejce chválí vše co prodává, já bych slabší nechtěl spíš výkonější je to lepší.
grilování na kameni, 24.12.2008
Proč mramor, žulu seženete u každého kameníka.
Stihl MS 250 nebo MS 270, 19.11.2008
Díky za radu dnes jsem koupil MS 270.
Stihl MS 250 nebo MS 270, 16.11.2008
Dobrý den. Chci koupit řetězovou pilu váhám mezi STIHL MS 250 a STIHL MS 270 nevíte někdo jestli je mezi nima rozdíl myslím v konstrukci, výkon se samozřejmě dá přečíst ten je jasný.Bude používaná na palivové dřevo. Děkuji.
Svářečka x invertor, 26.10.2008
Koupil jsem to ve velkoobchodě s elektro ja ko prázdnou bednu a doplní se zázuvkami a jističem mají k tomu všechny kombinace.
Svářečka x invertor, 26.10.2008
Svářím téměř každý den, při nákupu svařovacího invertoru pozor na to kde se bude svářet.Při sváření větším proudem dochází k velkému zatížení jedné fáze, prodlužovák musí mýt průřes nejméně 2,5, při poklesu napětí má invertor problémy a hliníkové... celý příspěvek >
Výkon řetězové pily, 26.10.2008
Dobrý den. Uvažuji o pořízení krbových kamen. Jaký výkon řetězové benzinové pily by jste doporučily koupit na běžné palivové dřevo ze značky Husgvarna. Nechci kupovat pilu jako profík asi bych ji nevyužil. Děkuji.
rajčata - rady pro začátečníky, 18.4.2008
Ahoj Veroniko Já nedávám kompost, ale vyházím rýhu asi dvace až třicet cm hlubokou na šířku lopaty a vyšlapu ji plnou koňského hnoje na vrch naházím slabší vrstvu hlíny a přikreju to černou textýlií, vyřežu díry a můžu sázet rajčata.
Grilování na kameni, 1.3.2008
Jak je to na té fotce dá se to sehnat. Žula musí být osazená v železném rámu, protože se časem udělá vlasová trhlinka a pokud nebude v rámu může prasknout. Rám má nožičky, jdou trubkou nastavit na potřebnou  výšku.
Grilování na kameni, 6.2.2008 Obsahuje fotku
Grilování na leštěné žule - je to vyzkoušené a nemá to chybu.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika