Příspěvky uživatele - Petra H.

Cibulky tulipánů do nádoby - péče přes zimu, 3.11.2008
Dobrý den, ráda bych se s vámi poradila ohledně péče o cibulky tulipánů, případně krokusů, které bych chtěla pěstovat v nádobě. Loni jsem to zkoušela a nepřezimovaly. Letos jsem si říkala, že je do nádoby normálně zasadím a dám přes zimu do sklepa,... celý příspěvek >
Do kdy sázet trvalky - i v létě?, 26.6.2008
Mockrát děkuji za povzbuzení, už jsem něco pokoupila a stávající trvalky přestěhovala, určitě to není konečná verze.), ale už se těším, až se začnou pěkně rozrůstat. Z kytiček mám radost a když kvetou a prospívají, je to krása na pohled:) Krásné léto... celý příspěvek >
Do kdy sázet trvalky - i v létě?, 22.6.2008
Děkuji za rady. To jsem opravdu netušila, že už je můžu ostříhat, myslela jsem, že musí úplně zežloutnout, to jsou zatím jen některé. Jinak záhon je orientován na východ, asi polovinu dne na slunci, jinak stín. Pokud jsem zahájila špatně, věřím, že... celý příspěvek >
Do kdy sázet trvalky - i v létě?, 20.6.2008
Ráda bych se zeptala zkušenějších zahradníků, kdy je nejlepší sázet trvalky, resp. do kdy nejpozději se dají sadit? Jsem dost nespokojená s mým vysněným záhonem, který na jaře kvetl nádhernými cibulovinami, pak jsem k nim přisadila pár trvalek, ale... celý příspěvek >
Umělý ratan pro zahradní nábytek, 14.5.2008
Ráda bych se poradila, jestli nemáte někdo zkušenosti s nábytkem z umělého ratanu? Líbí se mi nábytek kombinace kov/umělý ratan, jak je to s jeho kvalitou a údržbou? Máte s ním někdo osobní zkušenost? Předem moc děkuji za rady a tipy.
Popínavka s květy, která neopadává?, 7.5.2008
Prosím o radu ohledně pořízení popínavých rostlin, chtěla bych je vázat na oporu, ale ideálně takové, které na podzim neopadávají. Vím jen o břečťanu jako jediném neopadavém, ale ten zase nekvete. Existuje i něco jiného s květy? Děkuji.
Stromek nižšího vzrůstu, barvící se na podzim do krásných barev?, 7.5.2008
Mockrát děkuji.
Rostliny do nádob - které přezimují?, 24.4.2008
Prosím vás, nenašel by se někdo, kdo už tu podobnou věc řešil? Existují rostlinky/keře, které můžou zůstat v nádobě, třeba kryté, v zimě a neumrznou? Předem děkuji za rady.
Stromek nižšího vzrůstu, barvící se na podzim do krásných barev?, 21.4.2008
Prosím o radu. Na zahrádku o nevelké rozloze plánuji stromky,  nižšího vzrůstu nebo sloupovité. Poradíte mi typ stromku/keře, který přes léto zahrádku zdobí a na podzim se krásně zbarví? Předem děkuji
Existuje zakrslá magnolie - nebo magnolie keř?, 21.4.2008
Ráda bych se zeptala zkušenějších, jestli existuje druh magnolie, nebo podobně vypadajícího keře, která se dá pěstovat i v menší zahrádce. Předem děkuji
Rostliny do nádob - které přezimují?, 21.4.2008
Prosím poraďte. Ráda bych si pořídila na terasu a podél domu několik různých rostlin do nádob, ideálně některé kvetoucí, některé zelené nebo na podzim zabarvující se. U spousty rostlin je nutné je přezimovat v zimní zahradě, tu ale samozřejmě nemám,... celý příspěvek >
Trávníkový koberec, 23.2.2008
Postupně zakládáme zahradu a letos snad konečně dojde i na zatravnění. Z časových důvodů jsme se rozhodli pro pokládaný trávníkový koberec. Můžete mi někdo prosím poradit, kdy je nejlepší doba na pokládání a jaký je postup, případně tipy, zkušenosti?... celý příspěvek >
Tulipány, 18.2.2008
Mockrát děkuji za uklidnění, paní Věrko. Popravdě řečeno, už jsem začínala trochu panikařit. Měla jsem strach, jestli třeba jsem je nezasadila příliš hluboko, ale postupovala jsem opravdu spíše podle návodu na balíčku nebo podle rad v časopisech.... celý příspěvek >
Tulipany, 18.2.2008
Moc děkuji za odpověď. Tak to teda nevím, kde je problém, my jsme taky cca 330m n.m. a zatím začínají (spíš je teda musím hledat skoro lupou) vylézat krokusy, ale jen ty, co mám nádobě (dost nízké). Na záhonku nic:(Je to nový záhon, založený na... celý příspěvek >
Tulipany, 18.2.2008
Dobrý den, jsem taky zahradnice-začátečnice a ráda bych měla záhonek plný rozkvetlých květin, pokud možno co nejdéle. Na pozdim jsem osázela záhonek cibulovinami různých druhů právě tak, aby kvetly různě. Už se nemůžu dočkat, až budou kvést! Můj... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika