Příspěvky uživatele - Beeruska

Červený dub - jak se zbavit škůdce, 26.5.2008
dobrý den, mám na zahradě stejně napadený strom. Opravdu nikdo nevíte o jakou chorobu, škůdce se jedná a hlavně jak s ním bojovat? Děkuji za radu a pomoc.
Řasy v jezírku, 10.4.2008
Ahojky, máme cca 15m2 foliové jezírko a už nám tam začaly bohužel růst řasy. Vypadají jaké zelené chmíří, vata, drží se u dna. Síťkou vybrat nejdou. Jak nejlépe na ně?
Jak správně pěstovat rostliny v jezírku, poraďte prosím, 26.3.2008
Dobrý den, mám nové foliové jezírko, na stranách jsou kameny. Jak správně vysadit rostliny, aby co nejlépe plnily svou funkci. Nemyslím tu okrasnou ale tu filtrační.  Můžou se sázet přímo pod kameny a nenaruší folii? nebo se musí sázet pouze do... celý příspěvek >
Jak pěstovat vodní rostliny, 20.2.2008
Dobrý den, sháním rostliny do našeho nového jezírka, nejlépe v okolí  Kolína. +  ještě bych poprosila o radu, jak je nejlépe pěstovat, aby se rozrůstaly. Jezírko je z folie a břehy jsou z kamenů. Sázíte rostliny do košíků a hlíny, nebo... celý příspěvek >
Salát co vyběhl, 13.2.2008
Loni jsem koupila na záhon na trhu sadbu salátu, něco snědli slimáci a zbytek mi vyběhl do výšku a tak ze sklizně nebylo nic. Proč salát vyběhl a neuděl pěknou "hlavu"? Chybělo mu něco? Záhon je na jih, sluníčko skoro celý den.
Houby v mulči, 2.1.2008
V okrasné zahradě máme místo mulčovací kůry štěpky (rozdrcené větvě). Nyní se mi tam ve velkém a na hodně míst  rozrůstají houby, opravdu je jich hodně - hnědé na tencé nožičce. Evidentně je to "plevel". Dá se s tím nějak bojovat? - nejlépe... celý příspěvek >
Rybička pojídající řasu, 26.9.2007 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda existuje druh ryby do zahradního jezírka, která by požírala řasu? 
Pochlubte se svými altány, 6.9.2007
Ahoj, chceme v zahradě stavět zděný altán s rohovým krbem. Uvažujeme o rozměru 6x4m, budete to stačit? Hledáme proto inspiraci. Pochlubte se fotečka, radama, fíglema.... Děkuji všem za příspěvky. :)
Opadává mi borovice, 30.8.2007
Jedná se o Pinus CEMBRA
Použití vertikulátoru - kdy nejlépe?, 29.8.2007
Chtěli bychom si půjčit vertikulátor na náš trávník. Jaký je ten správný čas teď na podzim - září,říjen? A ještě jeden dotaz bych měla, máme hodně jílovitou půdu a proto chceme použít písek na odlehčení. Rozházet před nebo po použití vertikulátoru?... celý příspěvek >
Opadává mi borovice, 29.8.2007
Druhým rokem mám vysazenou borovici, raší a roste mi nové krásné zelené jehličí, ale od kmínku mi stále rezne a opadává. Nevím zda se jedná o sypavku či snad jinou chorobu.  Existuje možnost  záchrany stromu? nerada bych měla místo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika