Příspěvky uživatele - Joze

našel jsem orchidej v přírodě a nevím jaký druh to je, 28.5.2008
Když to prozradíte, tak už ji tam příští rok nenajdete. Pepa
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 24.4.2008 Obsahuje fotku
Ahoj Honzo, přikládám výsledky pokusu se zakrytím kosatců. Dále už to nemůžu odkládat, je nejvyšší čas je očistit a zkypřit. Pepa
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 15.10.2007 Obsahuje fotku
100% souhlasím s Honzou. Paní Anno, myslím že ani já ani p. Honza není žádný vědátor. Máme jen na zahradě více kosatců a to nás nutí více se jim věnovat. Myslím, že ani Vy při dobrém výběru odrůd by jste nemusela mít strach z poléhání lodyh. Výhodou... celý příspěvek >
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 4.10.2007 Obsahuje fotku
Iris spuria - nádherná to rostlina jako solitéra - 100-120 cm dlouhé mečovité listy. Barevná škála se už také rozrůstá. Poláci na rozdíl od nás už toto květinu objevili. Pro náš pokus ale nepoužitelná. Za cca 10 let, co spurie mám jsem nezaznamenal... celý příspěvek >
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 1.10.2007 Obsahuje fotku
Potvrzeno - je to AURA LIGHT viz.obr. Pro všechny co sledují tuto diskusi a mají vysazeno více rostlin kosatců navrhuji provést pokus s hloubkou sázení. Viz . obrázky: na obr. 2 a 3 je zdravá rostlina u které předpokládám, že těch caa 7 cm půdy navíc... celý příspěvek >
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 26.9.2007
Honzo, jestliže budeme dál pokračovat v této diskusi, odradíme hodně lidí od pěstování kosatců. Řešíme zde problém, který trápí "velkopěstitelé" než normální zahradkáře. Odhaduji, že 90% lidí získá kosatec od souseda, známého....no a když mu uhnije,... celý příspěvek >
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 5.9.2007 Obsahuje fotku
Honzo, vůbec nejde o přetahování ale o výměnu zkušeností. Je třeba si uvědomit, že každý má jiné podmínky - univerzální návod na pěstování neexistuje. Já jen tlumočím sve 30 ti lety získané poznatky, které se někdy rozcházejí s tím, co se doporučuje... celý příspěvek >
kosatce, 4.9.2007 Obsahuje fotku
Sibiřský kosatec, dle mého názoru nejmíň náročný druh kosatce, který se u nás pěstuje. Je to dáno i tím, že u nás roste volně v přírodě. Doba výsadby: konec srpna - září až pominou vysoké letní teploty. Stanoviště: od plného slunce do polostínu -... celý příspěvek >
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 1.6.2007 Obsahuje fotku
Pár doplňků k předcházejícímu přízpěvku. ad. 1/  budeme slovíčkařit, nebo sdělovat své zkušenosti ? ad. 4/  já osobně "hlízy, oddenky,hrizomy"  zakrývám 3-5cm zeminy ,viz foto a vůbec to nemá vliv na kvetení. A proč... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika