Příspěvky uživatele - roman_svoboda

Yuka (Yucca filamentosa?) - co s ní po odkvětu?, 21.5.2007
Super. Díky moc za vyčerpávající odpověď. RS
Yuka (Yucca filamentosa?) - co s ní po odkvětu?, 21.5.2007 Obsahuje fotku
Snad jsem to dobře pochopil. Na fotce 1 a 2 jsou dva mladé, nechám je být. Podle vás by je případně bylo možno v srpnu přesadit jinam a další rok by mohly kvést? Nebo jaká je doba od vyrašení ze země po květ? Obě mladé rostliny jsou zastíněné těmi... celý příspěvek >
Yuka (Yucca filamentosa) - co s ní po odkvětu?, 20.5.2007
Dobrý den, vloni jsme si dovezli na zahradu yuku (již několikaletou), zrovna kvetla, měla tři vysoké "tyče" se zvonky. Nasadili jsme ji, časem odkvetla a tyčky jsme ulomili. Letos nevím, co s ní dělat, aby znovu kvetla. V místech loňských... celý příspěvek >
Zná někdo správný název těchto javorů?, 15.5.2007 Obsahuje fotku
Díky moc za pomoc, prošel jsem si to. Na našem internetu jsem nic podobného nenašel. Spíše bych to viděl na tyto druhy: A. pseudoplatanus 'Nizetii' místo A. pseudoplatanus 'Prince Camille de Rohan". Rozdíl je ale minimální, je to jen spíš... celý příspěvek >
Zná někdo správný název těchto javorů?, 14.5.2007 Obsahuje fotku
Mám na zahradě dva okrasné javory, koupil jsem je vloni v Polsku. Bohužel jsem si tenkrát nenapsal přesný název, může mi někdo poradit?  První má velké listy, tmavě zelené se světlým žíháním - viz foto. Zmavě zelená postupem roku přechází... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika