Příspěvky uživatele - Zdeněk Vacek

Magnolie Genie, 19.8.2020 Obsahuje fotku
Děkuji za reakci. Sluníčkem to asi nebude, protože je to i na květech ze severní strany. Další pro mne neznámá věc jsou díry v květech. Magnolie je ve směsi Substrátu B a rašeliny. Nyní měří kolem 3 m. Listy mají tmavě zelenou barvu. Podle listů bych... celý příspěvek >
Magnolie Genie, 18.8.2020 Obsahuje fotku
Mám magnolii genii šestým rokem. Ještě však pořádně nekvetla! Na jaře spálí květy zráz a v letním kvetení se mě objevují květy takto napadené. Má někdo zkušenosti s tímto? Jedná se o chorobu či napadení? Dá se něčím stříkat?
Žluté skvrny na listech, 21.7.2020 Obsahuje fotku
Na broskvoňi Red haven se mě objevily tyto skvrny. Na vedlejších Favorita Morettini a Crasthaven nic. Poradí mě někdo o jakou nemoc se jedná a čím ji léčit?
Napadené švestky, 21.7.2020 Obsahuje fotku
Zasadil jsem si švestku na zahradě a nyní jsem na ni objevil tyto děravé listy. Viz. Foto. Prosím zkušené pěstitele mo radu. O jakou nemoc se jedná a čím se dá léčit. Předem děkuji.
Roubování, 16.1.2019
Dobrý den. Chci připojit moje zkušenosti. S broušením nožů je to asi stejné jako s roubováním. Když se někdo chce naučit brousit nože na úrovni, je jednoduchá pomůcka. Sežeňte si 50 starých nožů a začněte s pokusy o nabroušení nožů. Samozřejmě je... celý příspěvek >
Co vaše réva 2019?, 5.1.2019
Vidím, že se i v novém roce používá ještě příspěvku z roku 2018. Zakládám tedy nové a několik let úspěšné téma. Zároveň přeji všem pěstitelům mnoho úspěchů v další práci s vinnou révou.  
Mladá třešen, 13.9.2018
Ivane, děkuji mnohokrát za vyčerpávající odpověď. To se pozná odborník.
Co je to za brouky na vinné révě?, 3.6.2018
Dá se proti němu nějak bojovat?
Doporučte broskvoň, 17.5.2018
Děkuji za rady o druzích broskvoní. Je jich pěkná řádka, ale nikde jsem se nedozvěděl o dobrém prodejci. Snad to není reklama.  Doposud jsem kupoval přes e-shop a jak se dozvídám, byla to špatná volba. Bydlím v Pardubickém kraji a to není... celý příspěvek >
Doporučte broskvoň, 16.5.2018
Zakoupil jsem loni na podzim tři broskvoně. Víc se mě jich na zahrádku nevejde. Chtěl jsem, aby postupně dozrávaly. Zakoupil jsem Favorita Morettini, Redhaven a Cresthaven. Schválně píšu FM bez udání (II nebo III). Když jsem se na to zeptal prodejce,... celý příspěvek >
Řez mladé Redhaven, 19.2.2018
Moc děkuji. Zdeněk
Ostružina Karaka Black, 18.2.2018
Moje nulová zkušenost s Karaka Black. Na podzim jsem zasadil sazenici této ostružiny. V listopadu začali na mém pozemku demoliční práce a já zjistil, že přímo na tuto ostružinu mě bagr posadil betonový panel. Dva dny mě trvalo, než jsem se zbíječkou... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2018?, 18.2.2018
Nikdo se k tomu letos nemá, tak zakládám každoroční rubriku. Jak jste na tom letos? Už je ostříháno? Co strašení meteorologů na příští týden? Snad jim to zase nevyjde.
Magnolie Genie, 28.1.2018
Ano, je pravda, že zde v poslední době hodně fouká vítr. Čím ošetřovat taková traumata, když balzám lze používat až nad 15 st. Celsia?
Magnolie Genie, 28.1.2018 Obsahuje fotku
Mám Magnolii genii třetím rokem. Krásně kvete a mám z ní radost. Loni se na kmeni objevily trhliny v kůře. Ty jsem na jaře zatřel balzámem. Latos při předjarní kontrole jsem zjistil, že těchto trhlin je daleko víc. Za chvilku snad budu muset balzámem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika