Příspěvky uživatele - rendelin

Taky u vás pršelo bláto?, 2.4.2007
at tak či tak, snad to byl jen zemský neškodný prach či částice.Hlavně aby to nebylo jako Černobyl...abychom se to nedozvěděli tak za měsíc, třeba za dva, třeba taky vůbec....
Roundap a jeho vliv na stromky, 2.4.2007
rakoviny také bohužel přibývá....takže ten pán nad vámi má možná pravdu...na své zahrádce nic stříkat nebudu a když se neurodí, tak bude aspoň pro ptáčky.
Co s tím?, 2.4.2007
dobrý den, mohlo by to být psí víno nebo tří či pětiprstý přísavník..nemáte náhodou fotku? R.
třapatka - rudbekie - echinacea, 30.3.2007
Dobrý den, najde se někdo kdo má na zahrádce rozrostlou třapatku nachovou (echinacea purpurea-rudbeckia purpurea) nebo i jinou rudbekii? R.
Rdesno, 30.3.2007
rdesno nám přes léto porůsta altán, každý podzim s prvními mrazíky seřízeneme k základním kmínkům tak do 1,5m.Ted už zase obráží.R.
Kompostér, 20.3.2007
dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné dávat do kompostéru vše to co se dává do kompostu nebo jestli je kompostér určen jen pro trávu a listí.Díky R.
Je to bežné?, 18.3.2007
každopádně je to hezký
Slepičiny, 18.3.2007
v tomto případě pozor na salmonelu, takže používat rukavice a nepřidávat v době zrání plodů
Jílovitá zemina, 18.3.2007
dobrý den, poradila byste mi nějaké rostliny ze zeleného hnojení? kdy je zasadit a kdy je zarýt?díky R.
spirála na rajčata a okurky, 18.3.2007
souhlasím s vámi, na vzrostlá silná rajčata je spirála nestabilní.R.
Jak přesadit pivoňky?, 18.3.2007
Dobrý den, nedávno se do bližšího sousedství přistěhovali nový majitelé. Byla tam stará zarostlá zahrada o kterou nikdo nepečoval, byly v ní pivoňky, narcisy, fialky, tulipány a staré jabloně. Nynější sousedé celou zahradu zryli. Pivoňky mi bylo... celý příspěvek >
Kdo mi poradí?, 18.3.2007
dobrý den, keř je krásný, sice nevím co to je, ale zkuste se obrátit na botanickou zahradu nebo na receptáře.R.
pochlubte se co predsazujete, 18.3.2007
letos poprvé zkouším petunie, příští týden mám v plánu meduňku, levanduli a afrikány
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 18.3.2007
stará babička se radši zeptá sósedojc...:-)
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika