Příspěvky uživatele - xRenáta

Hnědé skvrny na listech růží, co to je?, 15.5.2007
Na listech růže se mi objevily tyto hnědé skvrny čím to může být způsobené,je to nějaká nemoc? Žádné škůdce jsem na nich nenašla.
Kdo mi to okusuje listy a poupata?, 13.5.2007
Zkuste nejdříve pozorovat jestli se Vám kolem jahod nepotulují slimáci. Minulý rok mi taky něco užíralo listy i jahody a zjistila jsem, že slimáci si dělali na mém záhonu párty.
Co je to za okrasné rostliny? (viz obr.), 11.5.2007
Připojila bych i foto svého euonymusu a cornusu alby,ale nebere mi to mou velikost a snažila jsem se tu velikost snížit,ale bohužel se mi to nezdařilo.
Co je to za okrasné rostliny? (viz obr.), 11.5.2007
Jako cornus alba se mi to moc nejeví ,jelikož mám na zahradě cornus alba a ten je tedy má výhony spíš do červena a listy má strakaté tedy tmavější než jak je uvedeno na obrázku.A druhé foto je euonymus,ten mám taktéž na zahradě. 
Šeříky, 11.5.2007
Keříky šeříků jsem koupila v baumaxu,byly to rostlinky zhruba velké 30 cm,ale je tomu již rok a půl,ale koupila jsem tam jak bílý,tak i fialový.za ten rok a půl se vytáhly zhruba tak na 80cm a už se těším na tu krásnou vůni až mi začnou kvést,ale já... celý příspěvek >
mšice, 11.5.2007
Mšice?? Já už jsem si na ty potvory tak zvykla,že každý týden lítám jak blázen po zahradě a stříkám růže nebo jabloně no prostě cokoliv co roste na zahradě,zpočátku jsem si už připadala jak blázen,ale teď to beru jako svou týdenní povinnost,jelikož... celý příspěvek >
Jablon-prosim o radu, 3.5.2007
Dekuji za radu nad zlato,hned od zitrka se na to vrhnu.
Jablon-prosim o radu, 3.5.2007
Pokud na ni pouziji chemii,mam sanci ji jeste zachranit nebo je uz odepsana??
Jablon-prosim o radu, 3.5.2007
Mam druhym rokem vysazenou jablon (prusvitne letni),minuly rok bylo vse v poradku ,ale tento rok se zacaly kroutit listy,po okrajich hnednout a na spodni strane listu je jakoby sedivy prasek,cim by to mohlo byt zpusobene a co s touto jabloni... celý příspěvek >
Bacopa bílá a fialová, 3.5.2007
Takto vypada ma bakopa po prezimovani z minuleho roku.Byla v kulne pri teplote cca 10stupnu,zapominala jsem ji zalivat,tak ji musim dat zase nyni do kupy,prozatim se mi to dari a bakopa se vzpamatovava.
Dracena, 8.2.2007 Obsahuje fotku
Mám dracenu zhruba 3 roky,krásně rostla a byla naprosto bez problémů.Nyní v průběhu dvou týdnu mi žačaly odpadávat spodní listy i jen když se ji pouze dotknu a nyní již dokonce uvadajá vrcholové listy,vypadá jako by začala uhnívat,při tom ji zalévám... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika