Příspěvky uživatele - Juraj

Trava v kvete v aprili, 3.5.2021
Ahoj Peter, s odstupom roka sa vraciam k otázke ako si si poradil s trávou, ktorú si pridával na fotografii? U mňa je situácia veľmi zlá, asi na 40% ploche trávnika som mal po zime nepríjemnú tvrdú trsnatú trávu, hlboko koreniacu, vytlačila všetok... celý příspěvek >
Trava v kvete v aprili, 19.5.2020
Peter názor že sa jedná o lipnicu lúčnu som počul už aj od veľkotrávnikárov, asi na tom niečo bude. Každopádne PUMA extra mi nezaučinkovala, nie je na lipnice ani určená. Ako si si poradil ty, podarilo sa ti túto trávu potlačiť?
Plevelný druh trávy, 13.5.2020
S lipnicou ročnou som bojoval minulý rok, je výrazne bledšia a mala plytké korene, táto tráva je veľmi drevnatá a silno zakorenená.
Trava v kvete v aprili, 11.5.2020 Obsahuje fotku
Peter ahoj, podľa popisu a fotografie nás trápi rovnaký druh plevelnej trávy. Zistil si o aký druh sa jedná a ako sním bojovať? Ďakujem, Juraj
Plevelný druh trávy, 11.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý deň v trávniku sa mi veľmi rýchlo rozšíril nepekný druh trávy, doposial som sa snim nestretol a nedarí sa mi ho identifikovať. Jedná sa o tvrdé steblá, sýto zelenej farby, kvitné od 4cm a hlboko korení. Ak by ste prosím vedeli niekto... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika