Příspěvky uživatele - Peterr

Trava v kvete v aprili, 8.5.2021 Obsahuje fotku
Ahoj Juraj, ja mam nieco obdobne co si dal fotku minuly rok (priadavam moju situaciu). Je na par miestach, ale len v kusoch, ziadna invazia. Skusal si cez google lens pohladat o aky druh ide? Mozno niekto kto si trufne povedat o presne aky druh... celý příspěvek >
Trava v kvete v aprili, 19.5.2020
Zdravíim Juraj, tým, že ide o ušľachtilú trávu a nie tú lipnicu ročnú, tak som to nechal tak. Okrem toho mám tiež podozrenie, že okrem tejto lipnice lúčnej mám v kvete aj mätonoh, ale úprimne to nechávam tak a len raz za štyri dni to prejdem... celý příspěvek >
Trava v kvete v aprili, 17.5.2020
Zdravím Juraj, v každom prípade si dovolím povedať, že nejde o lipnicu ročnú. Toto mi príde na lipnicu lúčnu v kvete. Čiže za mňa žiadna tragédia :-) Peter
Trava v kvete v aprili, 30.4.2020
Vdaka za postreh. Golfovy travnik urcite neplanujem, len prosto tu lipnicu rocnu nechcem (ved kto by chcel). Najhorsie, je ze sa mi invazivne zacina prelievat do tej casti travnika, kde minuly rok este vobec nebola a je to v style blitz kriegu... celý příspěvek >
Trava v kvete v aprili, 19.4.2020
Este jeden taky postrech k teme chemickych postrekov na lipnicu. Nasiel som nejake americke stranky, kde v ramci "pre-emergent" a "post emergent" porovnavali chemicke prostriedky podla ich ucinnosti. Bol tam jednak obchodny nazov ako aj ucinna... celý příspěvek >
Trava v kvete v aprili, 17.4.2020
Vdaka za nazor AB. To caste vertikutovanie vo mne tiez vyvolava otaznik z titulu, ze chcem i dosiat (to sa mi totiz vylucuje s tou vertikutaciou) a este zhanam tu u nas v Bratislave kremicity piesok (ovsem nie baleny v 25kg vreckach od 5eur), lebo... celý příspěvek >
Trava v kvete v aprili, 16.4.2020
Tak teda naozaj dakujem za potvrdenie :-) Este tak nad tym rozmyslam, ze ludia vertikutuju do kriza raz za 3-4 tyzdne, znizia zavlahu pripadne daju nejaku tu chemiu a potom vie lipnica rocna odist do vecnych lovist. Mna skor trapi to, ze... celý příspěvek >
Trava v kvete v aprili, 13.4.2020 Obsahuje fotku
Pripajam aj fotku. Čo ma tak mätia, je že reálne nemám žiadne svetlo-zelené flaky (žeby kvôli dralíkovému hnojivu čo som dával už na jeseň Yara, ako i štartovaciu jarnú dávku) a že niektoré vyrastené hlavičky so semenom majú farbu do bordova. Inak... celý příspěvek >
Trava v kvete v aprili, 10.4.2020
Ahojte, prosim poradte aka trava moze byt teraz z kraja aprila v kvete. Samozrejme, ze prva podozriva je lipnica rocna, co by z casti aj mohla byt pravda, len mam pocit podla kvetov, ze je tam aj nieco ine. Listy travy su totiz syto-zelene... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika